Athletic Club: partida guztiak | 2018-19 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club

Egutegia 2018-19

Lagunartekoa

osteguna 2018ko uztailaren 19a - 18:00

Urritxe (Amorebieta-Etxano)

Amorebieta
0 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2018ko uztailaren 22a - 11:30

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo
0 - 5
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2018ko uztailaren 25a - 19:00

SV De Lutte (De Lutte)

ADO Den Haag
3 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2018ko uztailaren 28a - 17:00

Schauinsland-Reisen-Arena (Duisburg)

Fulham
3 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2018ko uztailaren 28a - 18:00

Schauinsland-Reisen-Arena (Duisburg)

MSV Duisburg
1 - 1
Athletic Club

Euskal Herria Txapela - Gizonak

larunbata 2018ko abuztuaren 4a - 18:15

Stadium Gal (Irun)

Real Sociedad
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2018ko abuztuaren 5a - 13:00

Opel Arena (Mainz)

Fiorentina
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2018ko abuztuaren 5a - 14:00

Opel Arena (Mainz)

FSV Mainz 05
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2018ko abuztuaren 11a - 15:30

HDI Arena (Hannover)

Hannover 96
2 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2018ko abuztuaren 12a - 15:30

WWK Arena (Augsburg)

FC Augsburg
0 - 1
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

astelehena 2018ko abuztuaren 20a - 22:00

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
2 - 1
CD Leganes

Liga

02. Jardunaldia

astelehena 2018ko abuztuaren 27a - 22:00

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
2 - 2
SD Huesca

Lagunartekoa

osteguna 2018ko irailaren 6a - 18:30

Lezama 1 (Lezama)

Athletic Club
3 - 1
Real Valladolid

Liga

04. Jardunaldia

larunbata 2018ko irailaren 15a - 20:45

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
1 - 1
Real Madril

Liga

05. Jardunaldia

igandea 2018ko irailaren 23a - 20:00

Benito Villamarín (Sevilla)

Betis
2 - 2
Athletic Club

Liga

06. Jardunaldia

asteazkena 2018ko irailaren 26a - 20:00

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
0 - 3
Vila-real

Liga

07. Jardunaldia

larunbata 2018ko irailaren 29a - 16:15

Camp Nou (Barcelona)

Bartzelona
1 - 1
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

ostirala 2018ko urriaren 5a - 21:00

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
1 - 3
Real Sociedad

Lagunartekoa

osteguna 2018ko urriaren 11a - 11:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 0
Venezuela Sub 20

Liga

09. Jardunaldia

igandea 2018ko urriaren 21a - 16:15

Ipurua (Eibar)

SD Eibar
1 - 1
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

asteazkena 2018ko urriaren 24a - 19:00

Vallecas (Madrid)

Rayo Vallecano
1 - 1
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

larunbata 2018ko urriaren 27a - 16:15

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
0 - 0
Valentzia

Liga

11. Jardunaldia

astelehena 2018ko azaroaren 5a - 21:00

RCDE Stadium (Cornellà-El Prat)

Espanyol
1 - 0
Athletic Club

Liga

12. Jardunaldia

larunbata 2018ko azaroaren 10a - 18:30

Wanda Metropolitano (Madrid)

At.Madril
3 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2018ko azaroaren 14a - 20:45

Abanca-Riazor (A Coruña)

Deportivo
2 - 2
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 2018ko azaroaren 25a - 12:00

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
1 - 1
Getafe

Kopa

1/16

asteazkena 2018ko azaroaren 28a - 20:45

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
4 - 0
SD Huesca

Liga

14. Jardunaldia

astelehena 2018ko abenduaren 3a - 21:00

Ciutat de València (Valencia)

Levante UD
3 - 0
Athletic Club

Kopa

1/16

osteguna 2018ko abenduaren 6a - 18:30

El Alcoraz (Huesca)

SD Huesca
0 - 4
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

astelehena 2018ko abenduaren 10a - 21:00

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
1 - 0
Girona FC

Liga

16. Jardunaldia

astelehena 2018ko abenduaren 17a - 21:00

Mendizorrotza (Gasteiz)

Alaves
0 - 0
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

larunbata 2018ko abenduaren 22a - 20:45

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
1 - 1
Real Valladolid

Liga

18. Jardunaldia

astelehena 2019ko urtarrilaren 7a - 21:00

Abanca Balaídos (Vigo)

Celta
1 - 2
Athletic Club

Kopa

1/8

osteguna 2019ko urtarrilaren 10a - 19:30

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
1 - 3
Sevilla

Liga

19. Jardunaldia

igandea 2019ko urtarrilaren 13a - 16:15

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
2 - 0
Sevilla

Kopa

1/8

asteazkena 2019ko urtarrilaren 16a - 20:30

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
0 - 1
Athletic Club

Liga

20. Jardunaldia

igandea 2019ko urtarrilaren 20a - 16:15

Estadio de la Cerámica (Vila-real)

Vila-real
1 - 1
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

igandea 2019ko urtarrilaren 27a - 18:30

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
1 - 0
Betis

Liga

22. Jardunaldia

larunbata 2019ko otsailaren 2a - 16:15

Anoeta (Donostia)

Real Sociedad
2 - 1
Athletic Club

Liga

23. Jardunaldia

igandea 2019ko otsailaren 10a - 20:45

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
0 - 0
Bartzelona

Liga

24. Jardunaldia

astelehena 2019ko otsailaren 18a - 21:00

El Alcoraz (Huesca)

SD Huesca
0 - 1
Athletic Club

Liga

25. Jardunaldia

larunbata 2019ko otsailaren 23a - 20:45

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
1 - 0
SD Eibar

Liga

26. Jardunaldia

igandea 2019ko martxoaren 3a - 20:45

Mestalla (Valencia)

Valentzia
2 - 0
Athletic Club

Liga

27. Jardunaldia

ostirala 2019ko martxoaren 8a - 21:00

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
1 - 1
Espanyol

Liga

28. Jardunaldia

larunbata 2019ko martxoaren 16a - 18:30

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
2 - 0
At.Madril

Lagunartekoa

osteguna 2019ko martxoaren 21a - 11:00

Lezama 1 (Lezama)

Athletic Club
3 - 3
SD Eibar

Liga

29. Jardunaldia

ostirala 2019ko martxoaren 29a - 21:00

Montilivi (Girona)

Girona FC
1 - 2
Athletic Club

Liga

30. Jardunaldia

asteazkena 2019ko apirilaren 3a - 19:30

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
3 - 2
Levante UD

Liga

31. Jardunaldia

igandea 2019ko apirilaren 7a - 14:00

Coliseum Alfonso Pérez (Getafe)

Getafe
1 - 0
Athletic Club

Liga

32. Jardunaldia

igandea 2019ko apirilaren 14a - 14:00

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
3 - 2
Rayo Vallecano

Liga

33. Jardunaldia

igandea 2019ko apirilaren 21a - 16:15

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
3 - 0
Athletic Club

Liga

34. Jardunaldia

asteazkena 2019ko apirilaren 24a - 20:30

Butarque (Leganés)

CD Leganes
0 - 1
Athletic Club

Liga

35. Jardunaldia

larunbata 2019ko apirilaren 27a - 13:00

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
1 - 1
Alaves

Liga

36. Jardunaldia

igandea 2019ko maiatzaren 5a - 18:30

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
1 - 0
Athletic Club

Liga

37. Jardunaldia

igandea 2019ko maiatzaren 12a - 18:30

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
3 - 1
Celta

Liga

38. Jardunaldia

larunbata 2019ko maiatzaren 18a - 16:15

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
2 - 0
Athletic Club