Athletic Gazteak Ohorezko Maila: partida guztiak | 2022-23 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Gazteak Ohorezko Maila 2022-23

Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Egutegia 2022-23

Lagunartekoa

Finalerdia

larunbata 2022ko abuztuaren 13a - 19:00

Eusebio Arce (Escobedo)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
1 - 2
Racing Juvenil

Lagunartekoa

3. eta 4. postua

igandea 2022ko abuztuaren 14a - 17:00

Eusebio Arce (Escobedo)

At.Perinés
0 - 3
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Lagunartekoa

osteguna 2022ko abuztuaren 18a - 18:00

Los Llanos (Portugalete)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
1 - 0
Real Sociedad

Lagunartekoa

larunbata 2022ko abuztuaren 20a - 18:00

Los Llanos (Portugalete)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
2 - 3
Real Madrid

Lagunartekoa

asteazkena 2022ko abuztuaren 24a - 19:00

Itsasgane (Bermeo)

Bermeo FT
0 - 1
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Lagunartekoa

larunbata 2022ko abuztuaren 27a - 17:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
1 - 0
CD Padura

Gazteen Ohorezko Maila

01. Jardunaldia

igandea 2022ko irailaren 4a - 11:00

Maiona (Bilbao)

Santutxu FC
1 - 6
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Gazteen Ohorezko Maila

02. Jardunaldia

igandea 2022ko irailaren 11a - 12:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
1 - 1
CA Osasuna

Gazteen Ohorezko Maila

03. Jardunaldia

larunbata 2022ko irailaren 17a - 18:00

Gobela (Getxo)

Arenas Club
1 - 5
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Gazteen Ohorezko Maila

04. Jardunaldia

igandea 2022ko urriaren 2a - 12:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
4 - 0
CD Tudelano

Gazteen Ohorezko Maila

05. Jardunaldia

larunbata 2022ko urriaren 8a - 16:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
3 - 0
Danok Bat

Gazteen Ohorezko Maila

06. Jardunaldia

larunbata 2022ko urriaren 15a - 16:00

Mundial 82 (Logroño)

UD Logroñés
1 - 2
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Gazteen Ohorezko Maila

07. Jardunaldia

igandea 2022ko urriaren 23a - 12:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
2 - 2
Vasconia

Gazteen Ohorezko Maila

08. Jardunaldia

igandea 2022ko urriaren 30a - 12:00

Usabal (Tolosa)

Tolosa CF
1 - 3
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Gazteen Ohorezko Maila

09. Jardunaldia

igandea 2022ko azaroaren 6a - 12:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
3 - 0
Gazte Berriak

Gazteen Ohorezko Maila

10. Jardunaldia

larunbata 2022ko azaroaren 12a - 17:00

AD San Juan (Iruñea)

AD San Juan
2 - 1
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Lagunartekoa

asteazkena 2022ko azaroaren 16a - 19:30

Gazituaga (Zamudio)

SD Zamudio
1 - 1
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Gazteen Ohorezko Maila

11. Jardunaldia

igandea 2022ko azaroaren 20a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
1 - 1
Deportivo Alavés

Gazteen Ohorezko Maila

12. Jardunaldia

igandea 2022ko azaroaren 27a - 11:00

Zubieta (Donostia)

Real Sociedad
1 - 1
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Gazteen Ohorezko Maila

13. Jardunaldia

igandea 2022ko abenduaren 4a - 16:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
6 - 0
Antiguoko

Gazteen Ohorezko Maila

14. Jardunaldia

larunbata 2022ko abenduaren 10a - 15:30

Instalaciones CD Berceo (Logroño)

Berceo
0 - 4
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Gazteen Ohorezko Maila

15. Jardunaldia

igandea 2022ko abenduaren 18a - 10:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
1 - 0
SD Eibar

Gazteen Kopa

1/16

igandea 2023ko urtarrilaren 8a - 16:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
3 - 1
SD Eibar

Gazteen Ohorezko Maila

16. Jardunaldia

igandea 2023ko urtarrilaren 15a - 12:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
3 - 0
Santutxu FC

Gazteen Ohorezko Maila

17. Jardunaldia

igandea 2023ko urtarrilaren 22a - 11:30

Instalaciones de Tajonar - A2 (Tajonar)

CA Osasuna
0 - 2
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Gazteen Kopa

1/8

asteazkena 2023ko urtarrilaren 25a - 19:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
1 - 0
AD Alcorcón

Gazteen Ohorezko Maila

18. Jardunaldia

igandea 2023ko urtarrilaren 29a - 16:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
7 - 0
Arenas Club

Gazteen Ohorezko Maila

19. Jardunaldia

larunbata 2023ko otsailaren 4a - 16:30

El Prado (Ablitas)

CD Tudelano
1 - 2
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Gazteen Ohorezko Maila

20. Jardunaldia

larunbata 2023ko otsailaren 11a - 11:30

Maiona (Bilbo)

Danok Bat
Vs
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Gazteen Kopa

1/4

asteazkena 2023ko otsailaren 15a - 15:45

Mareo (Gijón)

Real Sporting de Gijón
Vs
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Gazteen Ohorezko Maila

21. Jardunaldia

igandea 2023ko otsailaren 19a

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
Vs
UD Logroñés

Gazteen Ohorezko Maila

22. Jardunaldia

igandea 2023ko otsailaren 26a

Vasconia
Vs
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Gazteen Ohorezko Maila

23. Jardunaldia

igandea 2023ko martxoaren 5a

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
Vs
Tolosa CF

Gazteen Ohorezko Maila

24. Jardunaldia

igandea 2023ko martxoaren 19a

Gazte Berriak
Vs
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Gazteen Ohorezko Maila

25. Jardunaldia

igandea 2023ko apirilaren 2a

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
Vs
AD San Juan

Gazteen Ohorezko Maila

26. Jardunaldia

igandea 2023ko apirilaren 9a

Deportivo Alavés
Vs
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Gazteen Ohorezko Maila

27. Jardunaldia

igandea 2023ko apirilaren 16a

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
Vs
Real Sociedad

Gazteen Ohorezko Maila

28. Jardunaldia

igandea 2023ko apirilaren 23a

Antiguoko
Vs
Athletic Gazteak Ohorezko Maila

Gazteen Ohorezko Maila

29. Jardunaldia

igandea 2023ko apirilaren 30a

Athletic Gazteak Ohorezko Maila
Vs
Berceo

Gazteen Ohorezko Maila

30. Jardunaldia

igandea 2023ko maiatzaren 7a

SD Eibar
Vs
Athletic Gazteak Ohorezko Maila