Basconia: partida guztiak | 2002-03 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Basconia 2002-03

Basconia

Egutegia Liga 3. Maila 2002-03

Liga 3. Maila

01. Jardunaldia

larunbata 2002ko abuztuaren 31a - 18:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
0 - 3
Beasain

Liga 3. Maila

02. Jardunaldia

igandea 2002ko irailaren 8a - 11:30

La Florida (Portugalete)

Portugalete
1 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

03. Jardunaldia

larunbata 2002ko irailaren 14a - 18:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
3 - 2
Alavés C

Liga 3. Maila

04. Jardunaldia

larunbata 2002ko irailaren 21a - 17:00

Iparralde (Bilbo)

Indautxu
0 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

05. Jardunaldia

larunbata 2002ko irailaren 28a - 18:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 0
San Pedro

Liga 3. Maila

06. Jardunaldia

larunbata 2002ko urriaren 5a - 17:00

Garmendipe (Azpeitia)

Lagun Onak
2 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

07. Jardunaldia

larunbata 2002ko urriaren 12a - 18:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
2 - 1
Lemona

Liga 3. Maila

08. Jardunaldia

larunbata 2002ko urriaren 19a - 17:00

Gobela (Getxo)

Arenas Club
1 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

09. Jardunaldia

larunbata 2002ko urriaren 26a - 17:00

Adurtzabal (Gasteiz)

San Ignacio
0 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

10. Jardunaldia

ostirala 2002ko azaroaren 1a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
5 - 0
UPV

Liga 3. Maila

11. Jardunaldia

igandea 2002ko azaroaren 10a - 17:30

Unbe (Eibar)

SD Eibar B
0 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

12. Jardunaldia

larunbata 2002ko azaroaren 16a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
3 - 2
Aurrera B

Liga 3. Maila

13. Jardunaldia

larunbata 2002ko azaroaren 23a - 17:00

Tabira (Durango)

Cultural Durango
0 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

14. Jardunaldia

larunbata 2002ko azaroaren 30a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
0 - 0
Sestao River Club

Liga 3. Maila

15. Jardunaldia

ostirala 2002ko abenduaren 6a - 17:00

Zaldupe (Ondarroa)

CD Aurrera de Ondarroa
1 - 3
Basconia

Liga 3. Maila

16. Jardunaldia

larunbata 2002ko abenduaren 14a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 2
Zalla UC

Liga 3. Maila

17. Jardunaldia

larunbata 2002ko abenduaren 21a - 16:30

Urritxe (Amorebieta)

SD Amorebieta
1 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

18. Jardunaldia

larunbata 2003ko urtarrilaren 4a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
4 - 1
Bermeo

Liga 3. Maila

19. Jardunaldia

larunbata 2003ko urtarrilaren 11a - 15:45

Zubieta (Donostia)

Real Sociedad B
1 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

20. Jardunaldia

larunbata 2003ko urtarrilaren 18a - 16:30

Loinaz (Beasain)

Beasain
0 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

21. Jardunaldia

igandea 2003ko urtarrilaren 26a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
2 - 1
Portugalete

Liga 3. Maila

23. Jardunaldia

igandea 2003ko otsailaren 9a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
2 - 2
Indautxu

Liga 3. Maila

24. Jardunaldia

larunbata 2003ko otsailaren 15a - 17:30

Las Llanas (Sestao)

San Pedro
2 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

22. Jardunaldia

asteazkena 2003ko otsailaren 19a - 17:00

El Glorioso (Gasteiz)

Alavés C
1 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

25. Jardunaldia

igandea 2003ko otsailaren 23a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 1
Lagun Onak

Liga 3. Maila

26. Jardunaldia

larunbata 2003ko martxoaren 1a - 17:00

Arlonagusia (Lemoa)

Lemona
1 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

27. Jardunaldia

larunbata 2003ko martxoaren 8a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 0
Arenas Club

Liga 3. Maila

28. Jardunaldia

larunbata 2003ko martxoaren 15a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 0
San Ignacio

Liga 3. Maila

29. Jardunaldia

larunbata 2003ko martxoaren 22a - 17:30

Berio (Donostia)

UPV
1 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

30. Jardunaldia

larunbata 2003ko martxoaren 29a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 1
SD Eibar B

Liga 3. Maila

31. Jardunaldia

larunbata 2003ko apirilaren 5a - 17:00

Olaranbe (Gasteiz)

Aurrera B
0 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

32. Jardunaldia

larunbata 2003ko apirilaren 12a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
3 - 1
Cultural Durango

Liga 3. Maila

33. Jardunaldia

asteazkena 2003ko apirilaren 16a - 19:30

Las Llanas (Sestao)

Sestao River Club
0 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

34. Jardunaldia

larunbata 2003ko apirilaren 26a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 2
CD Aurrera de Ondarroa

Liga 3. Maila

35. Jardunaldia

osteguna 2003ko maiatzaren 1a - 20:00

Landaberri (Zalla)

Zalla UC
1 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

36. Jardunaldia

igandea 2003ko maiatzaren 4a - 18:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 1
SD Amorebieta

Liga 3. Maila

37. Jardunaldia

igandea 2003ko maiatzaren 11a - 17:30

Itxas-Gane (Bermeo)

Bermeo
0 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

38. Jardunaldia

igandea 2003ko maiatzaren 18a - 18:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
2 - 1
Real Sociedad B

Liga 3. Maila

01. Jardunaldia

igandea 2003ko maiatzaren 25a - 18:00

Solvay (Barreda)

Barreda
2 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

02. Jardunaldia

igandea 2003ko ekainaren 1a - 18:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 1
Barbastro

Liga 3. Maila

03. Jardunaldia

igandea 2003ko ekainaren 8a - 19:00

Municipal (Barbastro)

Barbastro
1 - 5
Basconia

Liga 3. Maila

04. Jardunaldia

igandea 2003ko ekainaren 15a - 18:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
2 - 1
Barreda

Liga 3. Maila

05. Jardunaldia

igandea 2003ko ekainaren 22a - 19:00

Mundial 82 (Logroño)

Recreación
1 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

06. Jardunaldia

igandea 2003ko ekainaren 29a - 19:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
0 - 2
Recreación