Basconia: partida guztiak | 2004-05 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Basconia 2004-05

Basconia

Egutegia Liga 3. Maila 2004-05

Liga 3. Maila

01. Jardunaldia

larunbata 2004ko abuztuaren 28a - 17:00

Adurtzabal (Gasteiz)

Alavés C
2 - 3
Basconia

Liga 3. Maila

02. Jardunaldia

larunbata 2004ko irailaren 4a - 18:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
0 - 0
Zamudio

Liga 3. Maila

03. Jardunaldia

larunbata 2004ko irailaren 11a - 15:30

Berio (Donostia)

Berio
0 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

04. Jardunaldia

larunbata 2004ko irailaren 18a - 18:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 1
Gernika

Liga 3. Maila

05. Jardunaldia

larunbata 2004ko irailaren 25a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
0 - 1
Cultural Durango

Liga 3. Maila

06. Jardunaldia

igandea 2004ko urriaren 3a - 18:00

Landaberri (Zalla)

Zalla
2 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

07. Jardunaldia

igandea 2004ko urriaren 10a - 17:30

Basozelai (Basauri)

Basconia
0 - 0
Portugalete

Liga 3. Maila

08. Jardunaldia

igandea 2004ko urriaren 17a - 17:30

Unbe (Eibar)

SD Eibar B
1 - 5
Basconia

Liga 3. Maila

09. Jardunaldia

larunbata 2004ko urriaren 23a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 1
Aurrera Vitoria

Liga 3. Maila

10. Jardunaldia

larunbata 2004ko urriaren 30a - 17:30

Las Llanas (Sestao)

San Pedro
2 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

11. Jardunaldia

larunbata 2004ko azaroaren 6a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 2
Llodio Salleko

Liga 3. Maila

12. Jardunaldia

larunbata 2004ko azaroaren 13a - 18:00

Gobela (Getxo)

Arenas Club
1 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

13. Jardunaldia

larunbata 2004ko azaroaren 27a - 16:30

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 0
Amorebieta

Liga 3. Maila

14. Jardunaldia

larunbata 2004ko abenduaren 4a - 17:00

Igartza (Beasain)

Beasain
1 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

15. Jardunaldia

asteazkena 2004ko abenduaren 8a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
0 - 1
Lagun Onak

Liga 3. Maila

16. Jardunaldia

igandea 2004ko abenduaren 12a - 16:00

Lakua-Arriaga (Gasteiz)

Bruno Villarreal
1 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

17. Jardunaldia

larunbata 2004ko abenduaren 18a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 1
Elgoibar

Liga 3. Maila

18. Jardunaldia

larunbata 2005ko urtarrilaren 8a - 17:00

Iparralde (Bilbo)

Indautxu
0 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

19. Jardunaldia

larunbata 2005ko urtarrilaren 15a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
2 - 1
Aurrera Ondarroa

Liga 3. Maila

20. Jardunaldia

larunbata 2005ko urtarrilaren 22a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 1
Alavés C

Liga 3. Maila

21. Jardunaldia

igandea 2005ko urtarrilaren 30a - 17:00

Udal Kirold. (Zamudio)

Zamudio
3 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

22. Jardunaldia

igandea 2005ko otsailaren 6a - 11:30

Basozelai (Basauri)

Basconia
2 - 3
Berio

Liga 3. Maila

23. Jardunaldia

igandea 2005ko otsailaren 13a - 17:00

Santa Lucía (Gernika)

Gernika
2 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

24. Jardunaldia

igandea 2005ko otsailaren 20a - 17:00

Tabira (Durango)

Cultural Durango
3 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

25. Jardunaldia

larunbata 2005ko otsailaren 26a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
3 - 1
Zalla

Liga 3. Maila

26. Jardunaldia

igandea 2005ko martxoaren 6a - 11:30

La Florida (Portugalete)

Portugalete
2 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

27. Jardunaldia

larunbata 2005ko martxoaren 12a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 1
SD Eibar B

Liga 3. Maila

28. Jardunaldia

larunbata 2005ko martxoaren 19a - 16:30

Olaranbe (Gasteiz)

Aurrera Vitoria
2 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

29. Jardunaldia

asteazkena 2005ko martxoaren 23a - 19:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 4
San Pedro

Liga 3. Maila

30. Jardunaldia

larunbata 2005ko apirilaren 2a - 17:00

Ellakuri (Laudio)

Llodio Salleko
1 - 3
Basconia

Liga 3. Maila

31. Jardunaldia

larunbata 2005ko apirilaren 9a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
1 - 1
Arenas Club

Liga 3. Maila

32. Jardunaldia

larunbata 2005ko apirilaren 16a - 17:00

Urritxe (Zornotza)

Amorebieta
1 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

33. Jardunaldia

larunbata 2005ko apirilaren 23a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
3 - 1
Beasain

Liga 3. Maila

34. Jardunaldia

larunbata 2005ko apirilaren 30a - 17:00

Garmendipe (Azpeitia)

Lagun Onak
0 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

35. Jardunaldia

larunbata 2005ko maiatzaren 7a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
5 - 0
Bruno Villarreal

Liga 3. Maila

36. Jardunaldia

larunbata 2005ko maiatzaren 14a - 16:30

Mintxeta (Elgoibar)

Elgoibar
1 - 4
Basconia

Liga 3. Maila

37. Jardunaldia

larunbata 2005ko maiatzaren 21a - 17:00

Basozelai (Basauri)

Basconia
0 - 0
Indautxu

Liga 3. Maila

38. Jardunaldia

larunbata 2005ko maiatzaren 28a - 18:00

Zaldupe (Ondarroa)

Aurrera Ondarroa
1 - 0
Basconia