Basconia: partida guztiak | 2010-11 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Basconia 2010-11

Basconia

Egutegia Liga 3. Maila 2010-11

Liga 3. Maila

01. Jardunaldia

larunbata 2010ko abuztuaren 28a - 18:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
2 - 3
Cultural Durango

Liga 3. Maila

02. Jardunaldia

larunbata 2010ko irailaren 4a - 18:00

Ellakuri (Laudio)

Laudio
1 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

03. Jardunaldia

larunbata 2010ko irailaren 11a - 18:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
1 - 0
Lagun Onak

Liga 3. Maila

04. Jardunaldia

igandea 2010ko irailaren 19a - 11:30

La Florida (Portugalete)

Portugalete
0 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

05. Jardunaldia

larunbata 2010ko irailaren 25a - 18:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
1 - 1
Beasain

Liga 3. Maila

06. Jardunaldia

larunbata 2010ko urriaren 2a - 17:00

Gazituaga (Zamudio)

Zamudio
1 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

07. Jardunaldia

igandea 2010ko urriaren 10a - 17:30

Artunduaga (Basauri)

Basconia
2 - 0
Elgoibar

Liga 3. Maila

08. Jardunaldia

larunbata 2010ko urriaren 16a - 17:30

Gobela (Getxo)

Arenas Club
1 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

09. Jardunaldia

larunbata 2010ko urriaren 23a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
2 - 3
Amorebieta

Liga 3. Maila

10. Jardunaldia

larunbata 2010ko urriaren 30a - 17:00

Olaranbe (Gasteiz)

Aurrera Vitoria
0 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

11. Jardunaldia

larunbata 2010ko azaroaren 6a - 15:45

Asti (Zarautz)

Zarautz U.C.
2 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

12. Jardunaldia

igandea 2010ko azaroaren 14a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
3 - 4
SD Leioa

Liga 3. Maila

14. Jardunaldia

larunbata 2010ko azaroaren 27a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
1 - 0
Santurtzi

Liga 3. Maila

13. Jardunaldia

asteazkena 2010ko abenduaren 1a - 19:30

Basarte (Amurrio)

Amurrio
2 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

15. Jardunaldia

larunbata 2010ko abenduaren 4a - 17:00

Las Llanas (Sestao)

Sestao
1 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

16. Jardunaldia

larunbata 2010ko abenduaren 11a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
3 - 0
Santutxu FC

Liga 3. Maila

17. Jardunaldia

igandea 2010ko abenduaren 19a - 17:00

Urbieta (Gernika)

Gernika
1 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

18. Jardunaldia

osteguna 2010ko abenduaren 23a - 20:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
2 - 1
Zalla

Liga 3. Maila

19. Jardunaldia

osteguna 2010ko abenduaren 30a - 19:00

Unbe (Eibar)

SD Eibar B
1 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

20. Jardunaldia

larunbata 2011ko urtarrilaren 8a - 17:00

Tabira (Durango)

Cultural Durango
1 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

21. Jardunaldia

larunbata 2011ko urtarrilaren 15a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
0 - 0
Laudio

Liga 3. Maila

22. Jardunaldia

larunbata 2011ko urtarrilaren 22a - 17:00

Garmendipe (Azpeitia)

Lagun Onak
3 - 3
Basconia

Liga 3. Maila

23. Jardunaldia

larunbata 2011ko urtarrilaren 29a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
3 - 1
Portugalete

Liga 3. Maila

24. Jardunaldia

larunbata 2011ko otsailaren 5a - 17:00

Loinaz (Beasain)

Beasain
1 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

25. Jardunaldia

larunbata 2011ko otsailaren 12a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
0 - 2
Zamudio

Liga 3. Maila

26. Jardunaldia

larunbata 2011ko otsailaren 19a - 16:30

Mintxeta (Elgoibar)

Elgoibar
3 - 3
Basconia

Liga 3. Maila

27. Jardunaldia

larunbata 2011ko otsailaren 26a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
0 - 0
Arenas Club

Liga 3. Maila

28. Jardunaldia

larunbata 2011ko martxoaren 5a - 17:00

Urritxe (Zornotza)

Amorebieta
1 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

29. Jardunaldia

igandea 2011ko martxoaren 13a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
1 - 1
Aurrera Vitoria

Liga 3. Maila

30. Jardunaldia

larunbata 2011ko martxoaren 19a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
2 - 0
Zarautz U.C.

Liga 3. Maila

31. Jardunaldia

igandea 2011ko martxoaren 27a - 11:30

Sarriena (Leioa)

SD Leioa
0 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

32. Jardunaldia

larunbata 2011ko apirilaren 2a - 18:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
4 - 0
Amurrio

Liga 3. Maila

33. Jardunaldia

igandea 2011ko apirilaren 10a - 11:15

San Jorge (Santurtzi)

Santurtzi
1 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

34. Jardunaldia

larunbata 2011ko apirilaren 16a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
1 - 2
Sestao

Liga 3. Maila

35. Jardunaldia

asteartea 2011ko apirilaren 19a - 20:00

Maiona (Bilbo)

Santutxu FC
0 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

36. Jardunaldia

larunbata 2011ko apirilaren 30a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
5 - 3
Gernika

Liga 3. Maila

37. Jardunaldia

igandea 2011ko maiatzaren 8a - 17:30

Landaberri (Zalla)

Zalla
1 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

38. Jardunaldia

larunbata 2011ko maiatzaren 14a - 18:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
2 - 0
SD Eibar B