Basconia: partida guztiak | 2019-20 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Basconia

Egutegia 2019-20

Lagunartekoa

larunbata 2019ko uztailaren 27a - 10:00

Lezama 7 (Lezama)

Basconia
1 - 0
Deusto

Lagunartekoa

larunbata 2019ko uztailaren 27a - 12:00

Lezama 7 (Lezama)

Basconia
0 - 0
Athletic Juvenil A

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko uztailaren 31a - 10:00

Lezama 7 (Lezama)

Basconia
2 - 1
Barakaldo

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 3a - 11:00

Tabira (Durango)

Cultural Durango
1 - 1
Basconia

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko abuztuaren 7a - 19:00

Ciudad Deportiva (Burgos)

Burgos Promesas
0 - 1
Basconia

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 10a - 19:00

Txantrea (Iruñea)

Txantrea
1 - 3
Basconia

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko abuztuaren 14a - 18:00

Lezama (Lezama)

Basconia
0 - 2
Sestao River

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 17a - 11:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
0 - 0
Portugalete

Liga 3. Maila

01. Jardunaldia

larunbata 2019ko abuztuaren 24a - 18:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
3 - 2
Sodupe

Liga 3. Maila

02. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 1a - 18:30

Etxezuri (Bilbo)

Deusto
1 - 0
Basconia

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko irailaren 4a - 18:30

Eleizalde (Elorrio)

Elorrio
3 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

03. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 8a - 11:30

Artunduaga (Basauri)

Basconia
1 - 1
Portugalete

Liga 3. Maila

04. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 15a - 11:15

Maiona (Bilbo)

Santutxu
1 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

05. Jardunaldia

asteazkena 2019ko irailaren 18a - 19:30

Artunduaga (Basauri)

Basconia
1 - 2
Vitoria

Liga 3. Maila

06. Jardunaldia

larunbata 2019ko irailaren 21a - 16:30

Jesús María Zamora (Errenteria)

Pasaia
1 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

07. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 29a - 17:30

Artunduaga (Basauri)

Basconia
2 - 2
Real Sociedad C

Liga 3. Maila

08. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 5a - 17:00

Loinaz (Beasain)

Beasain
1 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

09. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 13a - 17:00

Urbieta (Gernika)

Gernika
0 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

10. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 20a - 11:30

Artunduaga (Basauri)

Basconia
0 - 0
Urduliz

Liga 3. Maila

11. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 26a - 18:00

La Baluga (Balmaseda)

Balmaseda
1 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

12. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 3a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
2 - 3
Sestao River

Liga 3. Maila

13. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 10a - 11:15

San Jorge (Santurtzi)

Santurtzi
1 - 1
Basconia

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko azaroaren 13a - 19:00

Lezama 8 (Lezama)

Basconia
1 - 3
Euskadi

Liga 3. Maila

14. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 17a - 11:30

Artunduaga (Basauri)

Basconia
1 - 0
Cultural Durango

Liga 3. Maila

15. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 24a - 16:30

Berazubi (Tolosa)

Tolosa
0 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

16. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 1a - 11:15

Artunduaga (Basauri)

Basconia
3 - 1
Lagun Onak

Liga 3. Maila

17. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 15a - 12:45

José Luis Compañón (Gasteiz)

San Ignacio
1 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

18. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 22a - 11:30

Artunduaga (Basauri)

Basconia
2 - 0
Ariznabarra

Liga 3. Maila

19. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 5a - 12:00

El Malecón (Muskiz)

Somorrostro
0 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

20. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 12a - 17:30

Hurtado de Saratxo (Sodupe)

Sodupe
0 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

21. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 19a - 11:30

Artunduaga (Basauri)

Basconia
3 - 0
Deusto

Liga 3. Maila

22. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 26a - 11:30

La Florida (Portugalete)

Portugalete
0 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

23. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 2a - 11:30

Artunduaga (Basauri)

Basconia
3 - 0
Santutxu

Liga 3. Maila

24. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 9a - 17:30

Unbe (Eibar)

Vitoria
3 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

25. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 16a - 11:30

Artunduaga (Basauri)

Basconia
1 - 2
Pasaia

Liga 3. Maila

26. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 22a - 15:45

Zubieta (Donostia)

Real Sociedad C
0 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

27. Jardunaldia

igandea 2020ko martxoaren 1a - 11:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
2 - 1
Beasain

Liga 3. Maila

28. Jardunaldia

igandea 2020ko martxoaren 8a - 11:30

Artunduaga (Basauri)

Basconia
2 - 2
Gernika

Liga 3. Maila

Play Off - Finalderdia

larunbata 2020ko uztailaren 18a - 19:30

Sarriena (Leioa)

Portugalete
1 - 0
Basconia