Basconia: partida guztiak | 2022-23 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Basconia 2022-23

Basconia

Egutegia 2022-23

Lagunartekoa

larunbata 2022ko abuztuaren 6a - 19:00

La Caseta (Noja)

Rayo Cantabria
1 - 2
Basconia

Lagunartekoa

Finalerdia

ostirala 2022ko abuztuaren 12a - 18:00

Urbieta (Igorre)

CD Arratia
0 - 3
Basconia

Lagunartekoa

Finala

igandea 2022ko abuztuaren 14a - 18:00

Urbieta (Igorre)

Urduliz
1 - 4
Basconia

Lagunartekoa

larunbata 2022ko abuztuaren 20a - 10:30

Lezama 4 (Lezama)

Basconia
2 - 1
Club Portugalete

Lagunartekoa

larunbata 2022ko abuztuaren 27a - 11:30

San Pedro (Castillo Siete Villas)

Laredo
1 - 2
Basconia

Lagunartekoa

asteazkena 2022ko abuztuaren 31a - 19:00

La Baluga (Balmaseda)

Balmaseda FC
1 - 1
Basconia

Lagunartekoa

larunbata 2022ko irailaren 3a - 18:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
0 - 1
Sporting B

3. RFEF

01. Jardunaldia

larunbata 2022ko irailaren 10a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
2 - 1
CD Aurrera de Vitoria

3. RFEF

02. Jardunaldia

larunbata 2022ko irailaren 17a - 16:30

Fanderia (Errenteria)

Touring
1 - 7
Basconia

3. RFEF

03. Jardunaldia

larunbata 2022ko irailaren 24a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
1 - 1
SD Deusto

3. RFEF

04. Jardunaldia

igandea 2022ko urriaren 2a - 18:00

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo CF
0 - 0
Basconia

3. RFEF

05. Jardunaldia

larunbata 2022ko urriaren 8a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
4 - 3
Urduliz

3. RFEF

06. Jardunaldia

larunbata 2022ko urriaren 15a - 17:30

Garmendipe (Azpeitia)

Lagun Onak
1 - 1
Basconia

3. RFEF

07. Jardunaldia

larunbata 2022ko urriaren 22a - 17:00

Zaldupe (Ondarroa)

CD Aurrera de Ondarroa
1 - 0
Basconia

3. RFEF

08. Jardunaldia

larunbata 2022ko urriaren 29a - 17:30

Artunduaga (Basauri)

Basconia
1 - 0
CD Vitoria

3. RFEF

09. Jardunaldia

igandea 2022ko azaroaren 6a - 12:00

Adurtzabal (Gasteiz)

San Ignacio
2 - 4
Basconia

3. RFEF

10. Jardunaldia

larunbata 2022ko azaroaren 19a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
2 - 3
Pasaia

3. RFEF

11. Jardunaldia

igandea 2022ko azaroaren 27a - 11:30

La Florida (Portugalete)

Club Portugalete
2 - 3
Basconia

3. RFEF

12. Jardunaldia

larunbata 2022ko abenduaren 3a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
2 - 1
SD Leioa

3. RFEF

13. Jardunaldia

larunbata 2022ko abenduaren 10a - 16:30

Txerloia (Azkoitia)

Anaitasuna
Vs
Basconia

3. RFEF

14. Jardunaldia

igandea 2022ko abenduaren 18a

Basconia
Vs
Padura

3. RFEF

15. Jardunaldia

igandea 2023ko urtarrilaren 8a

Cultural Durango
Vs
Basconia

3. RFEF

16. Jardunaldia

igandea 2023ko urtarrilaren 15a

CD Aurrera de Vitoria
Vs
Basconia

3. RFEF

17. Jardunaldia

igandea 2023ko urtarrilaren 22a

Basconia
Vs
Touring

3. RFEF

18. Jardunaldia

igandea 2023ko urtarrilaren 29a

SD Deusto
Vs
Basconia

3. RFEF

19. Jardunaldia

igandea 2023ko otsailaren 5a

Basconia
Vs
Barakaldo CF

3. RFEF

20. Jardunaldia

igandea 2023ko otsailaren 12a

Urduliz
Vs
Basconia

3. RFEF

21. Jardunaldia

igandea 2023ko otsailaren 19a

Basconia
Vs
Lagun Onak

3. RFEF

22. Jardunaldia

igandea 2023ko otsailaren 26a

Basconia
Vs
CD Aurrera de Ondarroa

3. RFEF

23. Jardunaldia

igandea 2023ko martxoaren 5a

CD Vitoria
Vs
Basconia

3. RFEF

24. Jardunaldia

igandea 2023ko martxoaren 12a

Basconia
Vs
San Ignacio

3. RFEF

25. Jardunaldia

igandea 2023ko martxoaren 19a

Pasaia
Vs
Basconia

3. RFEF

26. Jardunaldia

igandea 2023ko martxoaren 26a

Basconia
Vs
Club Portugalete

3. RFEF

27. Jardunaldia

igandea 2023ko apirilaren 2a

SD Leioa
Vs
Basconia

3. RFEF

28. Jardunaldia

osteguna 2023ko apirilaren 6a

Basconia
Vs
Anaitasuna

3. RFEF

29. Jardunaldia

igandea 2023ko apirilaren 16a

Padura
Vs
Basconia

3. RFEF

30. Jardunaldia

igandea 2023ko apirilaren 23a

Basconia
Vs
Cultural Durango