Aste Santuko Txapelketak
Kluba

Aste Santuko Txapelketak

Gazteen Ohorezko Maila Real Sociedad – 1. 2003/04/18 Athletic Club – C. Guipuzcoano 3-0 2003/04/19…

Athletic Club
Athletic Club
2003ko api. 21a

Gazteen Ohorezko Maila
Real Sociedad – 1.
2003/04/18 Athletic Club – C. Guipuzcoano 3-0
2003/04/19 Athletic Club – Real Madril 2-1
2003/04/20 Athletic Club – Atalanta 0-0
2003/04/21 Athletic Club – Osasuna P (4-2) 0-0

Gazteen Nazio Maila
Pte. Comunidad Extremeña – 1.
2003/04/18 Athletic Club – Betis (4-3) 1-1
2003/04/19 Athletic Club – Extremadurako selekzioa 3-2
2003/04/19 Prorroga (2-2) Urrezko gola

Kadeteen Euskal Liga
Stadium Casablanca – 3.
2003/04/17 Athletic Club – S. Casablanca 1-3
2003/04/18 Athletic Club – Real Madril 2-0
2003/04/20 Athletic Club – Osasuna 2-1

Kadeteen Gorena
C.D. Dumboa – 4.
2003/04/19 Athletic Club – Real Madril 0-0
2003/04/19 Athletic Club – Gipuzkoako selekzioa 2-1
2003/04/20 Athletic Club – F. Art 3-0
2003/04/21 Athletic Club – Vila-real 1-2

Kadete
Azkorri – 3.
2003/04/17 Athletic Club – Romo P (4-5) 2-2
2003/04/20 Athletic Club – Galea 6-1

Haurren Gorena
F.B. Juventud Calahorra – 1.
2003/04/17 Athletic Club – Racing 4-2
2003/04/17 Athletic Club – Balsamaiso 3-0
2003/04/18 Athletic Club – Alaves 3-0

Haurren Lehenengo Maila
Ciudad de Castro Urdiales – 1.
2003/04/18 Athletic Club – EMF Castro 5-1
2003/04/20 Athletic Club – Racing 4-0

Haurrena 89
Balsas Picarral – 2.
2003/04/17 Athletic Club – Utebo 3-0
2003/04/18 Athletic Club – Moncofar 10-0
2003/04/19 Athletic Club – Balsas Picarral 4-0
2003/04/20 Athletic Club – Osasuna P (5-3) 0-0

Haurrena
San Prudencio – 2.
2003/04/19 Athletic Club – Eibar 2-1
2003/04/19 Athletic Club – Antiguoko 0-1
2003/04/19 Athletic Club – Aurrera 1-1

Haurrena 90
S. D. Urola – 2.
2003/04/17 Athletic Club – Eibar 2-1
2003/04/17 Athletic Club – Gipuzkoako selekzioa 3-0
2003/04/17 Athletic Club – Lagun Onak 2-0
2003/04/17 Athletic Club – Urola 6-1
2003/04/17 Athletic Club – Real Sociedad 0-4

Kimua A
Muralla de Lugo – 9.
2003/04/16 Athletic Club – Gandaras 18-1
2003/04/16 Athletic Club – Calasancio 5-1
2003/04/17 Athletic Club – Comercial de Lugo 16-0
2003/04/18 Athletic Club – Murtzia 1-2

Kimua B
Ciudad de Castro Urdiales – 2.
2003/04/18 Athletic Club – EMF Castro 7-1
2003/04/20 Athletic Club – Santutxu 0-3

Kimua
Cambo – 5.
2003/04/21 Athletic Club B – Boucau 2-0
2003/04/21 Athletic Club B – Hasparren 6-0
2003/04/21 Athletic Club B – Arin Luzien III 5-0
2003/04/21 Athletic Club B – Kanbo 0-0
2003/04/21 Athletic Club B – Arin Luzien II 3-0
2003/04/21 Athletic Club B – Arin Luzien I 2-0

Kimua
Cambo – 1.
2003/04/21 Athletic Club – Sant Palais II 3-0
2003/04/21 Athletic Club – Ustaritz I 0-1
2003/04/21 Atheltic Club – Kanbo II 6-0
2003/04/21 Athletic Club – Aviron I 0-0
2003/04/21 Atheltic Club – Aviron II 2-0
2003/04/21 Athletic Club – Kanbo I 5-0
2003/04/21 Athletic Club – Ustaritz I 6-1

Haurren Lehen Maila
Municipio de Güeñes – 2.
2003/04/25 Athletic Club – Enkarterriak 2-0
2003/04/26 Athletic Club – Alaves 1-0
2003/04/26 Athletic Club – Bartzelona 0-2
2003/04/27 Athletic Club – Sporting P (3-2) 0-0
2003/04/27 Athletic Club – Bartzelona 1-4