Aste Santuko Txapelketak
Kluba

Aste Santuko Txapelketak

Jarraian doakizuenak dira Athletic Clubeko behe maileetako taldeek jokatu dituzten Aste Santuko txapelketak. Kadete 1992…

Athletic Club
Athletic Club
2007ko api. 10a

Jarraian doakizuenak dira Athletic Clubeko behe maileetako taldeek jokatu dituzten Aste Santuko txapelketak.

Kadete 1992 – Lopez Ufarte XVI Nazioarteko Txapelketa – Irun

04-06 – 18:00 – Athletic Club 0 Real Sociedad S.A.D. 2
04-07 – 16:30 – Sevilla 1 Athletic Club 2 (Iker Aspiazu, Iñigo Egüaras)
04-08 – 16:30 – Bartzelona 1 Athletic Club 1 (Joseba Alkuaz)
04-09 – 10:00 – Hirugarren eta laugarren postua: Athletic Club 0 Espanyol 1

Postua: 4.

Kadete – La Galea Txapelketa

2007-04-05 – Athletic Club 2 Ugeraga 1
FINALA – 2007-04-09 – Galea 0 Athletic Club 7

Postua: Txapeldun.

Haurrak 1993 – Ciudad de Castro Urdiales – Mioño I Txapelketa

04-07 – 09:40 – Athletic Club 0 Real Valladolid 0
04-07 – 11:40 – At. Madril 1 Athletic Club 2 (David, Guillermo)
04-07 – 17:00 – EMF Castro 0 Athletic Club 2 (David, Jon Ander Llorente)
04-08 – Finalerdia: Antiguoko 0 Athletic Club 2 (Alejandro, Néstor)
04-08 – 13:15 – FINALA – Athletic Club 2 Espanyol 0 (Jon Ander Llorente, Guillermo)

Postua: Txapeldun.

Haurrak 1994 – Lorenzo Carretero IV Nazioarteko Txapelketa- Menorca

04-04 – 19:00 – Atco. Villacarlos 3 Athletic Club 2 (Aitor Esnal 2)
04-05 – 18:00 – Middlesbrough 2 Athletic Club 0
04-06 – 12:00 – Athletic Club 0 Mallorca 1

Postua: 4.

Haurrak 1994 – Dani Ruiz-Bazan VIII Txapelketa- Güeñes
Apirilak 14 eta 15

04-14 – 10:00 – Enkarterri – Athletic Club
04-14 – 10:55 – Real Madril – At. Madril
04-14 – 11:50 – Enkarterri – Milan
04-14 – 16:15 – Yong-In – Real Madril
04-14 – 17:10 – Athletic Club – Milan
04-14 – 18:05 – At. Madril – Yong-In

04-15 – 09:45 – 1. A Multzoa- 2. B Multzoa
04-15 – 10:40 – 1. B Multzoa – 2. A Multzoa
04-15 – 12:30 – FINALA

A Multzoa: Athletic Club, Enkarterriko S., Milan
B Multzoa: Real Madril, At. Madril, Yong-In

Kumea 1995 – Oviedo CUP 07 – Oviedo
Apirilak 5 – 8

A Multzoa: Covadonga, Moratalaz, Alboraya, Sevilla.
B Multzoa: Oviedo, Boadilla, Racing, Sporting
C Multzoa: Zamora, Athletic, Juventud Estadio, Huelva
D Multzoa: Real Oviedo, Oliver, San Claudio, Gramanet

2007-04-05 – Juventud Estadio 0 Athletic Club 10 (Gorka 4, Andoni 4, Aitor, Iriondo)
2007-04-06 – Huelva 0 Athletic Club 1 (Iker)
2007-04-06 – Athletic Club 2 Zamora 0 (Gorka, Ibon)
2007-04-07 – Athletic Club 1 Boadilla 0 (Ibon)
1/2 – Athletic Club 6 Oviedo 0 (Gorka 2, Ander, Urtzi, Yanis, Ibon)
Finala – Athletic Club 3 Racing 0 (Yanis 3)

Postua: Txapeldun.

Kumea 1996

Vila de Peralada III Txapelketa- Peralada
Apirilak 6 – 7 – 8

04-06 – 09:00 – Athletic Club 3 Peralada 0 (Ander 2, Oli)
04-06 – 18:10 – Athletic Club 4 Nàstic 0 (Andoni Fernández 2, Asier, Iurgi)
04-07 – 12:15 – Bartzelona 2 Athletic Club 0
Finalerdia: Athletic Club 0 Espanyol 1
3. 4. postua: Girona 0 Athletic Club 0 (Gironak penaltietan irabazi du)

Postua: 4º

Kumeak 1996

Santurtziko V Kume Txapelketa – Santurtzi
Apirilak 14- 15

04-14 – A Multzoa – 1 Zelaia
11.00. Getxo – Barakaldo
11:45. Eibar – Barakaldo
12:30. Eibar – Getxo

04 -14 B Multzoa – 2 Zelaia
11.00. Peña Athletic – Iturgitxi
11:45. Antiguoko – Iturgitxi
12:30. Antiguoko – Peña Athletic

04 14 – C Multzoa- 1 Zelaia
17:00. Athletic – Retuerto
17:45. Retuerto – Romo
18:30. Athletic – Romo

04-14 -D Multzoa – 2 Zelaia
17:00 Santutxu – Santurtzi
17:45 Santurtzi – Indartsu
18:30 Santutxu – Indartsu

04-15 – Final laurdenak
Athletic 6 Indartsu 0 (Ander 2, Iurgi 2, Andoni Gutiérrez)

04-15 – Finalerdiak
Athletic 5 Getxo 1 (Gorka 2, Jon, Andoni Gutiérrez, Unai Blanco.

04-15 – FINALA – 1 Zelaia- 13:00
Final: Athletic 1 Antiguoko 2 (Jon)

+
Informazio gehigarria