Aste Santuko Txapelketak
Kluba

Aste Santuko Txapelketak

Jarraian doakizuenak dira Athletic Clubeko behe maileetako taldeek jokatuko dituzten Aste Santuko txapelketak.Euskal Liga kadeteaLagun…

Athletic Club
Athletic Club
2008ko mar. 21a

Jarraian doakizuenak dira Athletic Clubeko behe maileetako taldeek jokatuko dituzten Aste Santuko txapelketak.


Euskal Liga kadetea

Lagun artekoa
Baiona, 2008-03-19
11:30etan – Aviron 1 Athletic Club 2 (Nestor)


Ohorezko maila kadeteak

XXVII. “Lopez Ufarte’ Irun Hiria nazioarteko Txapelketa
Martxoak 21-22-23-24

03/21 Stadium GAL
16:00etan Inaugurazioa ekitaldia
17:00etan Real Sociedad – Vaksala
18:30etan Athletic Club – Dunboa

03/22 Stadium GAL
10:00etan Espanyol – Athletic Club
12:00etan Dunboa – R. Madrid
16:30etan Barcelona – Osasuna

03/22 Hondartza
10:00etan Vaksala – Barcelona
12:00etan Osasuna – R. Sociedad
16:30etan Espanyol – R. Madrid

03/23 Stadium GAL
10:00etan Vaksala – Osasuna
12:00etan R. Sociedad – Barcelona

03/23 Hondartza
10:00etan Dunboa – Espanyol
12:00etan R. Madrid – Athletic Club

03/24 Stadium GAL
10:00etan 3. eta 4. portuak
11:45etan FINALA


Kadeteak 1993

Azkorri txapelketa
La Galea martxoak 19-24

03/19 Asteazkena 10:15etan Athletic Club 10 Leioa 1 (Murcia 2, Guemes 3, Olaguen, Areagabeitia 2, Sarriguen 2)
03/20 Osteguna 10:15etan Galea – Getxo
03/21 Ostirala 10:15etan 3. eta 4. portuak
03/24 Astelehena 10:15etan FINALA


Infantila gorena (1995)

Oviedo Cup
Oviedo, Martxoak 20-21-22-23

08/03/20 – 13:00etan Athletic Club 3 UD Alboraya 0 (La Pixarra) (Víctor, Unai, Itu)
08/03/20 – 20:30etan Athletic Club 12 CD Covadonga 0 (El Castañeo-San Claudio) (Arufe 6, Endu 3, Orlando 2, Julien)
08/03/21 – 10:00etan CD San Fernando 0 Athletic Club 3 (La Pixarra) (Arufe 2, Unai)
08/03/22 – 1/4 – Athletic Club 0 Sporting 0 (3-1 penaltietan)
08/03/22 – FINALERDIA – Sevilla 2 Athletic Club 0
08/03/23 – 11:30etan FINALA (El Castañeo-San Claudio)

Infantila Lehen Maila

Falces Txapelketa
Falces (Nafarroa)

2008-03-19: 11:00h. Osasuna – Sel.Mancomunidad
2008-03-19: 12:15h. Antiguoko 2 Athletic Club 3 (Zabala 2, Binke)
2008-03-19: 16:15h. 3. 4. postua
2008-03-19: 17:30h. Nafarroa 1 Athletic Club 4 (Areitio 2, Binke, G.Santamaria)
TXAPELDUNAK


Alebinak A

Oviedo Cup
Oviedo, Martxoak 20-21-22-23

08/03/20 – 13:00etan SD Colloto 0 Athletic Club 12 (El Castañeo-San Claudio) (Rubén García 2, Gorka Aingeru, Andoni Fernández 2, Unai Blanco, Beñat Chomón 2, Andoni Gutiérrez 2, Ander Mediavilla 2)
08/03/21 – 13:00etan EFMO Boadilla 0 Athletic Club 5 (La Pixarra) (Andoni Fernández 2, Rubén García, Beñat Chomón, Ander Mediavilla)
08/03/21 – 18:00etan Athletic Club 2 CD Covadonga 0 (Los Castañales-JAA Rabanal) (Iñigo de Jesús, Andoni Fernández)
08/03/22 – Final laurdenak – Athletic Club 2 Gramenet 0 (Beñat Chomon, Andoni Fernandez)
08/03/22 – Final erdiak – Athletic Club 3 Oliver 0 (El Castañeo-S. Claudio) (Gorka Aingeru, Asier Gascon, Aitor Agirre)
08/03/23 – 10:30etan FINALA (El Castañeo-San Claudio) – Athletic Club 1 Racing 0 (Iñigo de Jesus).
Jokalari hoberena: Kevin Estalayo.


Alebinak C-D

IV José Ángel Iribar
Zarautz, martxoak 21

C taldea
1 zelaia-11:30etan Eibar – San Sebastián
1 zelaia- 12:10etan Eibar 0 – Athletic Club C 1
1 zelaia-12:50etan Eibar – Aretxabaleta
1 zelaia-11:30etan Athletic C C 1 -Aretxabaleta 0
2 zelaia-12:10etan Aretxabaleta-San Sebastián
2 zelaia-12:50etan Athletic Club C 0 -San Sebastián 0

D taldea
1 zelaia-11:50etan Athletic Club D 1 -Arrasate 0
1 zelaia-12:30etan Athletic Club D 1 -Arnedo 0
1 zelaia-13:10etan Athletic Club D 0-San Marcial 0
2 zelaia-12:50etan Arnedo – San Marcial
2 zelaia-12:30etan Arrasate – San Marcial
2 zelaia-13:10etan Arrasate – Arnedo

1/4 finala

15:30 Real Sociedad – Athletic Club D
15:30 Real Unión – San Sebastián
16:10 Zarautz – Arrasate
16:30 Athletic Club C – Elgoibar

1 zelaia
15:30etan 1 taldea A – 2 taldea C
15:50etan 2 taldea A – 1 taldea C
16:10etan 1A-2C Irabazlea vs. 1ºB-2ºD Irabazlea
16:30etan 2A-1C Irabazlea vs 2ºB-1ºD Irabazlea.

2 zelaia
15:30etan 1 taldea B – 2 taldea D
15:50etan 2 taldea B – 1 taldea D
16:10etan 1A-2C Galtzailea vs 1ºB-2ºD Galtzailea
16:30etan 2A-1C Galtzailea vs 2ºB-1ºD Galtzailea

1 zelaia
16:50etan 5. eta 6. postuak
17:10etan FINALA

2 zelaia
16:50etan 7. eta 8 . postuak
17:10etan 3. eta 4. postuak


Alebinak B

Lagun artekoa
Lezama, 2008-03-25, 11:30etan Athletic Club – Nafarroako taldea

Infantila lehena (1995)
GUEÑES HERRIA IX TXAPELKETA
Gueñes, martxoak 29-30

03/29 Larunbata
10:00etan Enkarterri – Atco. Madrid
10:55etan Athletic Club – Real Madrid
11:50etan Enkarterri – Ajax
16:00etan Green & Gold – Real Madrid
16:55etan Atco. Madrid – Ajax
17:50etan Athletic Club – Green & Gold

03/30 Igandea
09:45etan 1 taldea B – 2 taldea A
10:55etan 1 taldea A – 2 taldea B
12:30etan FINALA

+
Informazio gehigarria