Athletic Club: partida guztiak | 2016-17 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 2016-17

Athletic Club

Egutegia 2016-17

Lagunartekoa

asteazkena 2016ko uztailaren 20a - 19:00

El Alcoraz (Huesca)

SD Huesca
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2016ko uztailaren 23a - 18:30

Jean André Maye (Tarnos)

Girondins Bordeaux
2 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2016ko uztailaren 27a - 18:30

Sarriena (Leioa)

Athletic Club
1 - 1
Real Sporting

Lagunartekoa

larunbata 2016ko uztailaren 30a - 18:00

Leo Lagrange (Saint-Nazaire)

FC Nantes
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2016ko abuztuaren 7a - 16:00

Saint Mary’s Stadium (Southampton)

Southampton
1 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 2016ko abuztuaren 9a - 18:45

kybunpark (Sankt Gallen)

Borussia Dortmund
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 2016ko abuztuaren 12a - 19:00

Rhein-Neckar-Arena (Sinsheim)

TSG 1899 Hoffenheim
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2016ko abuztuaren 14a - 17:00

Veltins Arena (Gelsenkirchen)

Schalke 04
3 - 2
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

igandea 2016ko abuztuaren 21a - 18:15

El Molinón (Gijón)

Real Sporting
2 - 1
Athletic Club

Liga

02. Jardunaldia

igandea 2016ko abuztuaren 28a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
FC Barcelona

Liga

03. Jardunaldia

igandea 2016ko irailaren 11a - 20:30

Riazor (A Coruña)

RC Deportivo
0 - 1
Athletic Club

UEFA Europa League

01. Jardunaldia

osteguna 2016ko irailaren 15a - 19:00

Mapei Stadium (Reggio Emilia)

US Sassuolo
3 - 0
Athletic Club

Liga

04. Jardunaldia

igandea 2016ko irailaren 18a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Valencia CF

Liga

05. Jardunaldia

asteazkena 2016ko irailaren 21a - 22:00

Nuevo Los Cármenes (Granada)

Granada CF
1 - 2
Athletic Club

Liga

06. Jardunaldia

larunbata 2016ko irailaren 24a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Sevilla

UEFA Europa League

02. Jardunaldia

osteguna 2016ko irailaren 29a - 21:05

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Rapid

Liga

07. Jardunaldia

igandea 2016ko urriaren 2a - 18:30

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2016ko urriaren 6a - 19:30

Las Llanas (Sestao)

Sestao
0 - 4
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2016ko urriaren 16a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Real Sociedad

UEFA Europa League

03. Jardunaldia

osteguna 2016ko urriaren 20a - 21:05

Luminus Arena (Genk)

KRC Genk
2 - 0
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 2016ko urriaren 23a - 20:45

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
2 - 1
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

igandea 2016ko urriaren 30a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
CA Osasuna

UEFA Europa League

04. Jardunaldia

osteguna 2016ko azaroaren 3a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 3
KRC Genk

Liga

11. Jardunaldia

igandea 2016ko azaroaren 6a - 16:15

RCDE Stadium (Cornellà-El Prat)

RCD Espanyol
0 - 0
Athletic Club

Liga

12. Jardunaldia

igandea 2016ko azaroaren 20a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Vila-real

UEFA Europa League

05. Jardunaldia

osteguna 2016ko azaroaren 24a - 21:05

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
US Sassuolo

Liga

13. Jardunaldia

astelehena 2016ko azaroaren 28a - 20:45

Gran Canaria (Las Palmas)

UD Las Palmas
3 - 1
Athletic Club

Kopa

1/16

osteguna 2016ko abenduaren 1a - 22:00

El Sardinero (Santander)

Racing
1 - 2
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

igandea 2016ko abenduaren 4a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
SD Eibar

UEFA Europa League

06. Jardunaldia

osteguna 2016ko abenduaren 8a - 19:00

Allianz Stadion (Viena)

Rapid
1 - 1
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea 2016ko abenduaren 11a - 20:45

Benito Villamarín (Sevilla)

Real Betis
1 - 0
Athletic Club

Liga

16. Jardunaldia

astelehena 2016ko abenduaren 19a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Celta

Kopa

1/16

osteguna 2016ko abenduaren 22a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Racing

Kopa

1/8

osteguna 2017ko urtarrilaren 5a - 21:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
FC Barcelona

Liga

17. Jardunaldia

igandea 2017ko urtarrilaren 8a - 12:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Deportivo Alavés

Kopa

1/8

asteazkena 2017ko urtarrilaren 11a - 21:15

Camp Nou (Barcelona)

FC Barcelona
3 - 1
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

larunbata 2017ko urtarrilaren 14a - 13:00

Butarque (Leganés)

CD Leganés
0 - 0
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

igandea 2017ko urtarrilaren 22a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
At.Madril

Liga

20. Jardunaldia

igandea 2017ko urtarrilaren 29a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Real Sporting

Liga

21. Jardunaldia

larunbata 2017ko otsailaren 4a - 16:15

Camp Nou (Barcelona)

FC Barcelona
3 - 0
Athletic Club

Liga

22. Jardunaldia

larunbata 2017ko otsailaren 11a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
RC Deportivo

UEFA Europa League

1/16

osteguna 2017ko otsailaren 16a - 21:05

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
APOEL FC

Liga

23. Jardunaldia

igandea 2017ko otsailaren 19a - 16:15

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
2 - 0
Athletic Club

UEFA Europa League

1/16

osteguna 2017ko otsailaren 23a - 19:00

GSP Stadium (Nicosia)

APOEL FC
2 - 0
Athletic Club

Liga

24. Jardunaldia

igandea 2017ko otsailaren 26a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Granada CF

Liga

25. Jardunaldia

osteguna 2017ko martxoaren 2a - 21:30

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
1 - 0
Athletic Club

Liga

26. Jardunaldia

igandea 2017ko martxoaren 5a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Málaga CF

Liga

27. Jardunaldia

igandea 2017ko martxoaren 12a - 12:00

Anoeta (Donostia)

Real Sociedad
0 - 2
Athletic Club

Liga

28. Jardunaldia

larunbata 2017ko martxoaren 18a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Real Madril

Liga

29. Jardunaldia

larunbata 2017ko apirilaren 1a - 16:15

El Sadar (Iruñea)

CA Osasuna
1 - 2
Athletic Club

Liga

30. Jardunaldia

asteartea 2017ko apirilaren 4a - 19:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
RCD Espanyol

Liga

31. Jardunaldia

ostirala 2017ko apirilaren 7a - 20:45

Estadio de la Cerámica (Vila-real)

Vila-real
3 - 1
Athletic Club

Liga

32. Jardunaldia

ostirala 2017ko apirilaren 14a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
UD Las Palmas

Liga

33. Jardunaldia

astelehena 2017ko apirilaren 24a - 20:45

Ipurua (Eibar)

SD Eibar
0 - 1
Athletic Club

Liga

34. Jardunaldia

osteguna 2017ko apirilaren 27a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Real Betis

Liga

35. Jardunaldia

igandea 2017ko apirilaren 30a - 20:45

Balaídos (Vigo)

Celta
0 - 3
Athletic Club

Liga

36. Jardunaldia

igandea 2017ko maiatzaren 7a - 12:00

Mendizorrotza (Gasteiz)

Deportivo Alavés
1 - 0
Athletic Club

Liga

37. Jardunaldia

igandea 2017ko maiatzaren 14a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
CD Leganés

Liga

38. Jardunaldia

igandea 2017ko maiatzaren 21a - 16:45

Vicente Calderón (Madrid)

At.Madril
3 - 1
Athletic Club