Athletic Club

Egutegia 2019-20

Lagunartekoa

larunbata 2019ko uztailaren 20a - 12:00

Fadura (Getxo)

Arenas
1 - 6
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2019ko uztailaren 27a - 17:00

Energieversum Stadion (Gütersloh)

SC Paderborn 07
3 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2019ko uztailaren 28a - 16:00

Christopeit Sport Arena (Velbert)

Borussia MG
0 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2019ko abuztuaren 1a - 20:30

Los Pajaritos (Soria)

CD Numancia
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 3a - 16:00

London Stadium (Londres)

West Ham
2 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2019ko abuztuaren 4a - 20:00

El Sardinero (Santander)

Racing
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko abuztuaren 7a - 20:00

Renato Curi (Perugia)

Roma
2 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2019ko abuztuaren 8a - 20:00

Anduva (Miranda de Ebro)

Mirandés
1 - 2
Athletic Club

Liga

1. Jardunaldia

ostirala 2019ko abuztuaren 16a - 21:00

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
1 - 0
FC Barcelona

Liga

2. Jardunaldia

larunbata 2019ko abuztuaren 24a - 21:00

Coliseum Alfonso Pérez (Getafe)

Getafe CF
1 - 1
Athletic Club

Liga

3. Jardunaldia

ostirala 2019ko abuztuaren 30a - 22:00

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
2 - 0
Real Sociedad

Lagunartekoa

osteguna 2019ko irailaren 5a - 19:00

Didier Deschamps (Baiona)

Toulouse
1 - 2
Athletic Club

Liga

4. Jardunaldia

ostirala 2019ko irailaren 13a - 21:00

Son Moix (Palma de Mallorca)

RCD Mallorca
0 - 0
Athletic Club

Liga

5. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 22a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Alavés

Liga

6. Jardunaldia

asteazkena 2019ko irailaren 25a - 19:00

Butarque (Leganés)

CD Leganés
1 - 1
Athletic Club

Liga

7. Jardunaldia

larunbata 2019ko irailaren 28a - 13:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Valencia CF

Liga

8. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 6a - 14:00

Abanca Balaídos (Vigo)

RC Celta
1 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2019ko urriaren 10a - 20:00

Lasesarre (Barakaldo)

Alavés
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2019ko urriaren 10a - 21:00

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo
0 - 0
Athletic Club

Liga

9. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 20a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Valladolid

Liga

10. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 26a - 21:00

Wanda Metropolitano (Madrid)

At.Madrid
2 - 0
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

asteazkena 2019ko urriaren 30a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
RCD Espanyol

Liga

12. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 3a - 14:00

Estadio de la Cerámica (Vila-real)

Villarreal CF
0 - 0
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 10a - 14:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Levante UD

Lagunartekoa

ostirala 2019ko azaroaren 15a - 11:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 1
SD Eibar

Liga

14. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 24a - 14:00

El Sadar (Iruñea)

CA Osasuna
1 - 2
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 1a - 14:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Granada CF

Liga

16. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 8a - 14:00

Benito Villamarín (Sevilla)

Real Betis
3 - 2
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

larunbata 2019ko abenduaren 14a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
SD Eibar

Kopa

1. Jardunaldia

asteartea 2019ko abenduaren 17a - 21:00

Martínez Valero (Elche)

CF Intercity
0 - 3
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 22a - 21:00

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madrid CF
0 - 0
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

ostirala 2020ko urtarrilaren 3a - 21:00

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla FC
1 - 1
Athletic Club

Kopa

2. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 11a - 19:00

Las Llanas (Sestao)

Sestao River
0 - 4
Athletic Club

Liga

20. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 19a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
RC Celta

Kopa

1/16

asteazkena 2020ko urtarrilaren 22a - 19:00

Martínez Valero (Elche)

Elche CF
1 - 1
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 25a - 13:00

RCDE Stadium (Cornellà-El Prat)

RCD Espanyol
1 - 1
Athletic Club

Kopa

1/8

asteartea 2020ko urtarrilaren 28a - 21:00

Heliodoro Rodríguez López (Santa Cruz de Tenerife)

Tenerife
3 - 3
Athletic Club

Liga

22. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 2a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
Getafe CF

Kopa

1/4

osteguna 2020ko otsailaren 6a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
FC Barcelona

Liga

23. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 9a - 14:00

Reale Arena (Donostia)

Real Sociedad
2 - 1
Athletic Club

Kopa

1/2

asteazkena 2020ko otsailaren 12a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Granada CF

Liga

24. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 16a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
CA Osasuna

Liga

25. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 23a - 14:00

Mendizorrotza (Gasteiz)

Alavés
2 - 1
Athletic Club

Liga

26. Jardunaldia

igandea 2020ko martxoaren 1a - 14:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Villarreal CF

Kopa

1/2

osteguna 2020ko martxoaren 5a - 21:00

Nuevo Los Cármenes (Granada)

Granada CF
2 - 1
Athletic Club

Liga

27. Jardunaldia

igandea 2020ko martxoaren 8a - 14:00

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
1 - 4
Athletic Club

Liga

28. Jardunaldia

Zehazteke

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
Vs
At.Madrid

Liga

29. Jardunaldia

Zehazteke

Ipurua (Eibar)

SD Eibar
Vs
Athletic Club

Liga

30. Jardunaldia

Zehazteke

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
Vs
Real Betis

Liga

31. Jardunaldia

Zehazteke

Camp Nou (Barcelona)

FC Barcelona
Vs
Athletic Club

Liga

32. Jardunaldia

Zehazteke

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
Vs
RCD Mallorca

Liga

33. Jardunaldia

Zehazteke

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
Vs
Athletic Club

Liga

34. Jardunaldia

Zehazteke

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
Vs
Real Madrid CF

Liga

35. Jardunaldia

Zehazteke

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
Vs
Sevilla FC

Liga

36. Jardunaldia

Zehazteke

Ciutat de València (Valencia)

Levante UD
Vs
Athletic Club

Liga

37. Jardunaldia

Zehazteke

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
Vs
CD Leganés

Liga

38. Jardunaldia

Zehazteke

Nuevo Los Cármenes (Granada)

Granada CF
Vs
Athletic Club

Kopa

Finala

Zehazteke

La Cartuja (Sevilla)

Athletic Club
Vs
Real Sociedad