Athletic Club: partida guztiak | 2019-20 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club

Egutegia 2019-20

Lagunartekoa

larunbata 2019ko uztailaren 20a - 12:00

Fadura (Getxo)

Arenas
1 - 6
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2019ko uztailaren 27a - 17:00

Energieversum Stadion (Gütersloh)

SC Paderborn 07
3 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2019ko uztailaren 28a - 16:00

Christopeit Sport Arena (Velbert)

Borussia MG
0 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2019ko abuztuaren 1a - 20:30

Los Pajaritos (Soria)

CD Numancia
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 3a - 16:00

London Stadium (Londres)

West Ham
2 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2019ko abuztuaren 4a - 20:00

El Sardinero (Santander)

Racing
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko abuztuaren 7a - 20:00

Renato Curi (Perugia)

Roma
2 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2019ko abuztuaren 8a - 20:00

Anduva (Miranda de Ebro)

Mirandes
1 - 2
Athletic Club

Liga

1. Jardunaldia

ostirala 2019ko abuztuaren 16a - 21:00

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
1 - 0
Bartzelona

Liga

2. Jardunaldia

larunbata 2019ko abuztuaren 24a - 21:00

Coliseum Alfonso Pérez (Getafe)

Getafe
1 - 1
Athletic Club

Liga

3. Jardunaldia

ostirala 2019ko abuztuaren 30a - 22:00

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
2 - 0
Real Sociedad

Lagunartekoa

osteguna 2019ko irailaren 5a - 19:00

Didier Deschamps (Baiona)

Toulouse
1 - 2
Athletic Club

Liga

4. Jardunaldia

ostirala 2019ko irailaren 13a - 21:00

Son Moix (Palma de Mallorca)

Mallorca
0 - 0
Athletic Club

Liga

5. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 22a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Alaves

Liga

6. Jardunaldia

asteazkena 2019ko irailaren 25a - 19:00

Butarque (Leganés)

CD Leganes
1 - 1
Athletic Club

Liga

7. Jardunaldia

larunbata 2019ko irailaren 28a - 13:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Valentzia

Liga

8. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 6a - 14:00

Abanca Balaídos (Vigo)

Celta
1 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2019ko urriaren 10a - 20:00

Lasesarre (Barakaldo)

Alaves
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2019ko urriaren 10a - 21:00

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo
0 - 0
Athletic Club

Liga

9. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 20a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Valladolid

Liga

10. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 26a - 21:00

Wanda Metropolitano (Madrid)

At.Madril
2 - 0
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

asteazkena 2019ko urriaren 30a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Espanyol

Liga

12. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 3a - 14:00

Estadio de la Cerámica (Vila-real)

Vila-real
0 - 0
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 10a - 14:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Levante UD

Lagunartekoa

ostirala 2019ko azaroaren 15a - 11:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 1
SD Eibar

Liga

14. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 24a - 14:00

El Sadar (Iruñea)

Osasuna
1 - 2
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 1a - 14:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Granada

Liga

16. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 8a - 14:00

Benito Villamarín (Sevilla)

Betis
3 - 2
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

larunbata 2019ko abenduaren 14a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
SD Eibar

Kopa

1. Jardunaldia

asteartea 2019ko abenduaren 17a - 21:00

Martínez Valero (Elche)

CF Intercity
0 - 3
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 22a - 21:00

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
0 - 0
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

ostirala 2020ko urtarrilaren 3a - 21:00

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
1 - 1
Athletic Club

Kopa

2. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 11a - 19:00

Las Llanas (Sestao)

Sestao Sport-River Club
0 - 4
Athletic Club

Liga

20. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 19a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Celta

Kopa

1/16

asteazkena 2020ko urtarrilaren 22a - 19:00

Martínez Valero (Elche)

Elx
1 - 1
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 25a - 13:00

RCDE Stadium (Cornellà-El Prat)

Espanyol
1 - 1
Athletic Club

Kopa

1/8

asteartea 2020ko urtarrilaren 28a - 21:00

Heliodoro Rodríguez López (Santa Cruz de Tenerife)

Tenerife
3 - 3
Athletic Club

Liga

22. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 2a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
Getafe

Kopa

1/4

osteguna 2020ko otsailaren 6a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Bartzelona

Liga

23. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 9a - 14:00

Reale Arena (Donostia)

Real Sociedad
2 - 1
Athletic Club

Kopa

1/2

asteazkena 2020ko otsailaren 12a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Granada

Liga

24. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 16a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Osasuna

Liga

25. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 23a - 14:00

Mendizorrotza (Gasteiz)

Alaves
2 - 1
Athletic Club

Liga

26. Jardunaldia

igandea 2020ko martxoaren 1a - 14:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Vila-real

Kopa

1/2

osteguna 2020ko martxoaren 5a - 21:00

Nuevo Los Cármenes (Granada)

Granada
2 - 1
Athletic Club

Liga

27. Jardunaldia

igandea 2020ko martxoaren 8a - 14:00

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
1 - 4
Athletic Club

Liga

28. Jardunaldia

igandea 2020ko ekainaren 14a - 14:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
At.Madril

Liga

29. Jardunaldia

asteazkena 2020ko ekainaren 17a - 19:30

Ipurua (Eibar)

SD Eibar
2 - 2
Athletic Club

Liga

30. Jardunaldia

larunbata 2020ko ekainaren 20a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Betis

Liga

31. Jardunaldia

asteartea 2020ko ekainaren 23a - 22:00

Camp Nou (Barcelona)

Bartzelona
1 - 0
Athletic Club

Liga

32. Jardunaldia

larunbata 2020ko ekainaren 27a - 14:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Mallorca

Liga

33. Jardunaldia

asteazkena 2020ko uztailaren 1a - 19:30

Mestalla (Valencia)

Valentzia
0 - 2
Athletic Club

Liga

34. Jardunaldia

igandea 2020ko uztailaren 5a - 14:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Real Madril

Liga

35. Jardunaldia

osteguna 2020ko uztailaren 9a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Sevilla

Liga

36. Jardunaldia

igandea 2020ko uztailaren 12a - 17:00

Camilo Cano (La Nucía)

Levante UD
Vs
Athletic Club

Liga

37. Jardunaldia

osteguna 2020ko uztailaren 16a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
Vs
CD Leganes

Liga

38. Jardunaldia

igandea 2020ko uztailaren 19a - 21:00

Nuevo Los Cármenes (Granada)

Granada
Vs
Athletic Club