Athletic Club
CD Guadalajara - Athletic Club
VS
CD Guadalajara2
Athletic Club0
igandea 16/0720:00
Akron (Guadalajara)
Club Necaxa - Athletic Club
VS
Club Necaxa0
Athletic Club2
osteguna 20/0705:00
Victoria (Aguascalientes)
Real Racing Club de Santander - Athletic Club
VS
Real Racing Club de Santander0
Athletic Club0
osteguna 27/0719:00
Fernando Astobiza (Sarón - Santa María de Cayón)
Celtic FC - Athletic Club
VS
Celtic FC3
Athletic Club2
asteartea 01/0820:30
Celtic Park (Glasgow)
Athletic Club - SD Eibar
VS
Athletic Club1
SD Eibar1
osteguna 03/0819:30
Las Llanas (Sestao)
Manchester United - Athletic Club
VS
Manchester United1
Athletic Club1
igandea 06/0817:00
Aviva Stadium (Dublín)
Jardunaldia 1
Athletic Club - Real Madrid
VS
Athletic Club0
Real Madrid2
larunbata 12/0821:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 2
CA Osasuna - Athletic Club
VS
CA Osasuna0
Athletic Club2
larunbata 19/0821:30
El Sadar (Iruñea)
Jardunaldia 3
Athletic Club - Real Betis
VS
Athletic Club4
Real Betis2
igandea 27/0821:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 4
RCD Mallorca - Athletic Club
VS
RCD Mallorca0
Athletic Club0
igandea 03/0916:15
Mallorca Son Moix (Palma)
Jardunaldia 5
Athletic Club - Cádiz CF
VS
Athletic Club3
Cádiz CF0
larunbata 16/0914:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 6
Deportivo Alavés - Athletic Club
VS
Deportivo Alavés0
Athletic Club2
ostirala 22/0921:00
Mendizorrotza (Gasteiz)
Jardunaldia 7
Athletic Club - Getafe CF
VS
Athletic Club2
Getafe CF2
asteazkena 27/0919:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 8
Real Sociedad - Athletic Club
VS
Real Sociedad3
Athletic Club0
larunbata 30/0921:00
Reale Arena (Donostia)
Jardunaldia 9
Athletic Club - UD Almería
VS
Athletic Club3
UD Almería0
ostirala 06/1021:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 10
FC Barcelona - Athletic Club
VS
FC Barcelona1
Athletic Club0
igandea 22/1021:00
Olímpic Lluís Companys (Barcelona)
Jardunaldia 11
Athletic Club - Valencia CF
VS
Athletic Club2
Valencia CF2
igandea 29/1018:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 1.
UE Rubí - Athletic Club
VS
UE Rubí1
Athletic Club2
asteazkena 01/1121:30
Can Rosés (Rubí)
Jardunaldia 12
Villarreal CF - Athletic Club
VS
Villarreal CF2
Athletic Club3
igandea 05/1118:30
Estadio de la Cerámica (Vila-real)
Jardunaldia 13
Athletic Club - RC Celta
VS
Athletic Club4
RC Celta3
ostirala 10/1121:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 14
Girona FC - Athletic Club
VS
Girona FC1
Athletic Club1
astelehena 27/1121:00
Montilivi (Girona)
Jardunaldia 15
Athletic Club - Rayo Vallecano
VS
Athletic Club4
Rayo Vallecano0
larunbata 02/1216:15
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 2.
CD Cayón - Athletic Club
VS
CD Cayón0
Athletic Club3
osteguna 07/1221:00
El Sardinero (Santander)
Jardunaldia 16
Granada CF - Athletic Club
VS
Granada CF1
Athletic Club1
astelehena 11/1221:00
Nuevo Los Cármenes (Granada)
Jardunaldia 17
Athletic Club - Atlético de Madrid
VS
Athletic Club2
Atlético de Madrid0
larunbata 16/1216:15
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 18
Athletic Club - UD Las Palmas
VS
Athletic Club1
UD Las Palmas0
asteazkena 20/1221:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 19
Sevilla FC - Athletic Club
VS
Sevilla FC0
Athletic Club2
osteguna 04/0119:15
Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)
Final hamaseirenak
SD Eibar - Athletic Club
VS
SD Eibar0
Athletic Club3
igandea 07/0119:00
Ipurua (Eibar)
Jardunaldia 20
Athletic Club - Real Sociedad
VS
Athletic Club2
Real Sociedad1
larunbata 13/0118:30
San Mamés (Bilbo)
Final zortzirenak
Athletic Club - Deportivo Alavés
VS
Athletic Club2
Deportivo Alavés0
asteartea 16/0121:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 21
Valencia CF - Athletic Club
VS
Valencia CF1
Athletic Club0
larunbata 20/0118:30
Camp de Mestalla (València)
Final laurdenak
Athletic Club - FC Barcelona
VS
Athletic Club4
FC Barcelona2
asteazkena 24/0121:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 22
Cádiz CF - Athletic Club
VS
Cádiz CF0
Athletic Club0
igandea 28/0116:15
Nuevo Mirandilla (Cádiz)
Jardunaldia 23
Athletic Club - RCD Mallorca
VS
Athletic Club4
RCD Mallorca0
ostirala 02/0221:00
San Mamés (Bilbo)
Finalerdia
Atlético de Madrid - Athletic Club
VS
Atlético de Madrid0
Athletic Club1
asteazkena 07/0221:30
Cívitas Metropolitano (Madrid)
Jardunaldia 24
UD Almería - Athletic Club
VS
UD Almería0
Athletic Club0
astelehena 12/0221:00
Power Horse Stadium (Almería)
Jardunaldia 25
Athletic Club - Girona FC
VS
Athletic Club3
Girona FC2
astelehena 19/0221:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 26
Real Betis - Athletic Club
VS
Real Betis3
Athletic Club1
igandea 25/0216:15
Benito Villamarín (Sevilla)
Finalerdia
Athletic Club - Atlético de Madrid
VS
Athletic Club3
Atlético de Madrid0
osteguna 29/0221:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 27
Athletic Club - FC Barcelona
VS
Athletic Club0
FC Barcelona0
igandea 03/0321:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 28
UD Las Palmas - Athletic Club
VS
UD Las Palmas0
Athletic Club2
igandea 10/0316:15
Estadio de Gran Canaria (Las Palmas de Gran Canaria)
Jardunaldia 29
Athletic Club - Deportivo Alavés
VS
Athletic Club2
Deportivo Alavés0
larunbata 16/0321:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 30
Real Madrid - Athletic Club
VS
Real Madrid
Athletic Club
igandea 31/0321:00
Santiago Bernabéu (Madrid)
Finala
Athletic Club - RCD Mallorca
VS
Athletic Club
RCD Mallorca
larunbata 06/0422:00
La Cartuja (Sevilla)
Jardunaldia 31
Athletic Club - Villarreal CF
VS
Athletic Club
Villarreal CF
igandea 14/0418:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 32
Athletic Club - Granada CF
VS
Athletic Club
Granada CF
ostirala 19/0421:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 33
Atlético de Madrid - Athletic Club
VS
Atlético de Madrid
Athletic Club
igandea 28/04
Cívitas Metropolitano (Madrid)
Jardunaldia 34
Getafe CF - Athletic Club
VS
Getafe CF
Athletic Club
igandea 05/05
Coliseum (Getafe)
Jardunaldia 35
Athletic Club - CA Osasuna
VS
Athletic Club
CA Osasuna
igandea 12/05
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 36
RC Celta - Athletic Club
VS
RC Celta
Athletic Club
asteazkena 15/05
Abanca-Balaídos (Vigo)
Jardunaldia 37
Athletic Club - Sevilla FC
VS
Athletic Club
Sevilla FC
igandea 19/05
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 38
Rayo Vallecano - Athletic Club
VS
Rayo Vallecano
Athletic Club
igandea 26/05
Estadio de Vallecas (Madrid)
Sailkapena
1º
Real Madrid
72 pts
2º
FC Barcelona
64 pts
3º
Girona FC
62 pts
4º
Athletic Club
56 pts
5º
Atlético de Madrid
55 pts
6º
Real Sociedad
46 pts
7º
Real Betis
42 pts
8º
Valencia CF
40 pts
9º
Villarreal CF
38 pts
10º
Getafe CF
38 pts
11º
UD Las Palmas
37 pts
12º
CA Osasuna
36 pts
13º
Deportivo Alavés
32 pts
14º
RCD Mallorca
30 pts
15º
Rayo Vallecano
29 pts
16º
Sevilla FC
28 pts
17º
RC Celta
27 pts
18º
Cádiz CF
22 pts
19º
Granada CF
14 pts
20º
UD Almería
13 pts
CD Guadalajara - Athletic Club
VS
CD Guadalajara2
Athletic Club0
igandea 16/0720:00
Akron (Guadalajara)
Club Necaxa - Athletic Club
VS
Club Necaxa0
Athletic Club2
osteguna 20/0705:00
Victoria (Aguascalientes)
Real Racing Club de Santander - Athletic Club
VS
Real Racing Club de Santander0
Athletic Club0
osteguna 27/0719:00
Fernando Astobiza (Sarón - Santa María de Cayón)
Celtic FC - Athletic Club
VS
Celtic FC3
Athletic Club2
asteartea 01/0820:30
Celtic Park (Glasgow)
Athletic Club - SD Eibar
VS
Athletic Club1
SD Eibar1
osteguna 03/0819:30
Las Llanas (Sestao)
Manchester United - Athletic Club
VS
Manchester United1
Athletic Club1
igandea 06/0817:00
Aviva Stadium (Dublín)
Jardunaldia 1
Athletic Club - Real Madrid
VS
Athletic Club0
Real Madrid2
larunbata 12/0821:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 2
CA Osasuna - Athletic Club
VS
CA Osasuna0
Athletic Club2
larunbata 19/0821:30
El Sadar (Iruñea)
Jardunaldia 3
Athletic Club - Real Betis
VS
Athletic Club4
Real Betis2
igandea 27/0821:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 4
RCD Mallorca - Athletic Club
VS
RCD Mallorca0
Athletic Club0
igandea 03/0916:15
Mallorca Son Moix (Palma)
Jardunaldia 5
Athletic Club - Cádiz CF
VS
Athletic Club3
Cádiz CF0
larunbata 16/0914:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 6
Deportivo Alavés - Athletic Club
VS
Deportivo Alavés0
Athletic Club2
ostirala 22/0921:00
Mendizorrotza (Gasteiz)
Jardunaldia 7
Athletic Club - Getafe CF
VS
Athletic Club2
Getafe CF2
asteazkena 27/0919:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 8
Real Sociedad - Athletic Club
VS
Real Sociedad3
Athletic Club0
larunbata 30/0921:00
Reale Arena (Donostia)
Jardunaldia 9
Athletic Club - UD Almería
VS
Athletic Club3
UD Almería0
ostirala 06/1021:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 10
FC Barcelona - Athletic Club
VS
FC Barcelona1
Athletic Club0
igandea 22/1021:00
Olímpic Lluís Companys (Barcelona)
Jardunaldia 11
Athletic Club - Valencia CF
VS
Athletic Club2
Valencia CF2
igandea 29/1018:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 1.
UE Rubí - Athletic Club
VS
UE Rubí1
Athletic Club2
asteazkena 01/1121:30
Can Rosés (Rubí)
Jardunaldia 12
Villarreal CF - Athletic Club
VS
Villarreal CF2
Athletic Club3
igandea 05/1118:30
Estadio de la Cerámica (Vila-real)
Jardunaldia 13
Athletic Club - RC Celta
VS
Athletic Club4
RC Celta3
ostirala 10/1121:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 14
Girona FC - Athletic Club
VS
Girona FC1
Athletic Club1
astelehena 27/1121:00
Montilivi (Girona)
Jardunaldia 15
Athletic Club - Rayo Vallecano
VS
Athletic Club4
Rayo Vallecano0
larunbata 02/1216:15
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 2.
CD Cayón - Athletic Club
VS
CD Cayón0
Athletic Club3
osteguna 07/1221:00
El Sardinero (Santander)
Jardunaldia 16
Granada CF - Athletic Club
VS
Granada CF1
Athletic Club1
astelehena 11/1221:00
Nuevo Los Cármenes (Granada)
Jardunaldia 17
Athletic Club - Atlético de Madrid
VS
Athletic Club2
Atlético de Madrid0
larunbata 16/1216:15
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 18
Athletic Club - UD Las Palmas
VS
Athletic Club1
UD Las Palmas0
asteazkena 20/1221:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 19
Sevilla FC - Athletic Club
VS
Sevilla FC0
Athletic Club2
osteguna 04/0119:15
Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)
Final hamaseirenak
SD Eibar - Athletic Club
VS
SD Eibar0
Athletic Club3
igandea 07/0119:00
Ipurua (Eibar)
Jardunaldia 20
Athletic Club - Real Sociedad
VS
Athletic Club2
Real Sociedad1
larunbata 13/0118:30
San Mamés (Bilbo)
Final zortzirenak
Athletic Club - Deportivo Alavés
VS
Athletic Club2
Deportivo Alavés0
asteartea 16/0121:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 21
Valencia CF - Athletic Club
VS
Valencia CF1
Athletic Club0
larunbata 20/0118:30
Camp de Mestalla (València)
Final laurdenak
Athletic Club - FC Barcelona
VS
Athletic Club4
FC Barcelona2
asteazkena 24/0121:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 22
Cádiz CF - Athletic Club
VS
Cádiz CF0
Athletic Club0
igandea 28/0116:15
Nuevo Mirandilla (Cádiz)
Jardunaldia 23
Athletic Club - RCD Mallorca
VS
Athletic Club4
RCD Mallorca0
ostirala 02/0221:00
San Mamés (Bilbo)
Finalerdia
Atlético de Madrid - Athletic Club
VS
Atlético de Madrid0
Athletic Club1
asteazkena 07/0221:30
Cívitas Metropolitano (Madrid)
Jardunaldia 24
UD Almería - Athletic Club
VS
UD Almería0
Athletic Club0
astelehena 12/0221:00
Power Horse Stadium (Almería)
Jardunaldia 25
Athletic Club - Girona FC
VS
Athletic Club3
Girona FC2
astelehena 19/0221:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 26
Real Betis - Athletic Club
VS
Real Betis3
Athletic Club1
igandea 25/0216:15
Benito Villamarín (Sevilla)
Finalerdia
Athletic Club - Atlético de Madrid
VS
Athletic Club3
Atlético de Madrid0
osteguna 29/0221:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 27
Athletic Club - FC Barcelona
VS
Athletic Club0
FC Barcelona0
igandea 03/0321:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 28
UD Las Palmas - Athletic Club
VS
UD Las Palmas0
Athletic Club2
igandea 10/0316:15
Estadio de Gran Canaria (Las Palmas de Gran Canaria)
Jardunaldia 29
Athletic Club - Deportivo Alavés
VS
Athletic Club2
Deportivo Alavés0
larunbata 16/0321:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 30
Real Madrid - Athletic Club
VS
Real Madrid
Athletic Club
igandea 31/0321:00
Santiago Bernabéu (Madrid)
Finala
Athletic Club - RCD Mallorca
VS
Athletic Club
RCD Mallorca
larunbata 06/0422:00
La Cartuja (Sevilla)
Jardunaldia 31
Athletic Club - Villarreal CF
VS
Athletic Club
Villarreal CF
igandea 14/0418:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 32
Athletic Club - Granada CF
VS
Athletic Club
Granada CF
ostirala 19/0421:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 33
Atlético de Madrid - Athletic Club
VS
Atlético de Madrid
Athletic Club
igandea 28/04
Cívitas Metropolitano (Madrid)
Jardunaldia 34
Getafe CF - Athletic Club
VS
Getafe CF
Athletic Club
igandea 05/05
Coliseum (Getafe)
Jardunaldia 35
Athletic Club - CA Osasuna
VS
Athletic Club
CA Osasuna
igandea 12/05
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 36
RC Celta - Athletic Club
VS
RC Celta
Athletic Club
asteazkena 15/05
Abanca-Balaídos (Vigo)
Jardunaldia 37
Athletic Club - Sevilla FC
VS
Athletic Club
Sevilla FC
igandea 19/05
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 38
Rayo Vallecano - Athletic Club
VS
Rayo Vallecano
Athletic Club
igandea 26/05
Estadio de Vallecas (Madrid)
Sailkapena
1º
Real Madrid
72 pts
2º
FC Barcelona
64 pts
3º
Girona FC
62 pts
4º
Athletic Club
56 pts
5º
Atlético de Madrid
55 pts
6º
Real Sociedad
46 pts
7º
Real Betis
42 pts
8º
Valencia CF
40 pts
9º
Villarreal CF
38 pts
10º
Getafe CF
38 pts
11º
UD Las Palmas
37 pts
12º
CA Osasuna
36 pts
13º
Deportivo Alavés
32 pts
14º
RCD Mallorca
30 pts
15º
Rayo Vallecano
29 pts
16º
Sevilla FC
28 pts
17º
RC Celta
27 pts
18º
Cádiz CF
22 pts
19º
Granada CF
14 pts
20º
UD Almería
13 pts
CD Guadalajara - Athletic Club
VS
CD Guadalajara2
Athletic Club0
igandea 16/0720:00
Akron (Guadalajara)
Club Necaxa - Athletic Club
VS
Club Necaxa0
Athletic Club2
osteguna 20/0705:00
Victoria (Aguascalientes)
Real Racing Club de Santander - Athletic Club
VS
Real Racing Club de Santander0
Athletic Club0
osteguna 27/0719:00
Fernando Astobiza (Sarón - Santa María de Cayón)
Celtic FC - Athletic Club
VS
Celtic FC3
Athletic Club2
asteartea 01/0820:30
Celtic Park (Glasgow)
Athletic Club - SD Eibar
VS
Athletic Club1
SD Eibar1
osteguna 03/0819:30
Las Llanas (Sestao)
Manchester United - Athletic Club
VS
Manchester United1
Athletic Club1
igandea 06/0817:00
Aviva Stadium (Dublín)
Jardunaldia 1
Athletic Club - Real Madrid
VS
Athletic Club0
Real Madrid2
larunbata 12/0821:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 2
CA Osasuna - Athletic Club
VS
CA Osasuna0
Athletic Club2
larunbata 19/0821:30
El Sadar (Iruñea)
Jardunaldia 3
Athletic Club - Real Betis
VS
Athletic Club4
Real Betis2
igandea 27/0821:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 4
RCD Mallorca - Athletic Club
VS
RCD Mallorca0
Athletic Club0
igandea 03/0916:15
Mallorca Son Moix (Palma)
Jardunaldia 5
Athletic Club - Cádiz CF
VS
Athletic Club3
Cádiz CF0
larunbata 16/0914:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 6
Deportivo Alavés - Athletic Club
VS
Deportivo Alavés0
Athletic Club2
ostirala 22/0921:00
Mendizorrotza (Gasteiz)
Jardunaldia 7
Athletic Club - Getafe CF
VS
Athletic Club2
Getafe CF2
asteazkena 27/0919:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 8
Real Sociedad - Athletic Club
VS
Real Sociedad3
Athletic Club0
larunbata 30/0921:00
Reale Arena (Donostia)
Jardunaldia 9
Athletic Club - UD Almería
VS
Athletic Club3
UD Almería0
ostirala 06/1021:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 10
FC Barcelona - Athletic Club
VS
FC Barcelona1
Athletic Club0
igandea 22/1021:00
Olímpic Lluís Companys (Barcelona)
Jardunaldia 11
Athletic Club - Valencia CF
VS
Athletic Club2
Valencia CF2
igandea 29/1018:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 1.
UE Rubí - Athletic Club
VS
UE Rubí1
Athletic Club2
asteazkena 01/1121:30
Can Rosés (Rubí)
Jardunaldia 12
Villarreal CF - Athletic Club
VS
Villarreal CF2
Athletic Club3
igandea 05/1118:30
Estadio de la Cerámica (Vila-real)
Jardunaldia 13
Athletic Club - RC Celta
VS
Athletic Club4
RC Celta3
ostirala 10/1121:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 14
Girona FC - Athletic Club
VS
Girona FC1
Athletic Club1
astelehena 27/1121:00
Montilivi (Girona)
Jardunaldia 15
Athletic Club - Rayo Vallecano
VS
Athletic Club4
Rayo Vallecano0
larunbata 02/1216:15
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 2.
CD Cayón - Athletic Club
VS
CD Cayón0
Athletic Club3
osteguna 07/1221:00
El Sardinero (Santander)
Jardunaldia 16
Granada CF - Athletic Club
VS
Granada CF1
Athletic Club1
astelehena 11/1221:00
Nuevo Los Cármenes (Granada)
Jardunaldia 17
Athletic Club - Atlético de Madrid
VS
Athletic Club2
Atlético de Madrid0
larunbata 16/1216:15
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 18
Athletic Club - UD Las Palmas
VS
Athletic Club1
UD Las Palmas0
asteazkena 20/1221:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 19
Sevilla FC - Athletic Club
VS
Sevilla FC0
Athletic Club2
osteguna 04/0119:15
Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)
Final hamaseirenak
SD Eibar - Athletic Club
VS
SD Eibar0
Athletic Club3
igandea 07/0119:00
Ipurua (Eibar)
Jardunaldia 20
Athletic Club - Real Sociedad
VS
Athletic Club2
Real Sociedad1
larunbata 13/0118:30
San Mamés (Bilbo)
Final zortzirenak
Athletic Club - Deportivo Alavés
VS
Athletic Club2
Deportivo Alavés0
asteartea 16/0121:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 21
Valencia CF - Athletic Club
VS
Valencia CF1
Athletic Club0
larunbata 20/0118:30
Camp de Mestalla (València)
Final laurdenak
Athletic Club - FC Barcelona
VS
Athletic Club4
FC Barcelona2
asteazkena 24/0121:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 22
Cádiz CF - Athletic Club
VS
Cádiz CF0
Athletic Club0
igandea 28/0116:15
Nuevo Mirandilla (Cádiz)
Jardunaldia 23
Athletic Club - RCD Mallorca
VS
Athletic Club4
RCD Mallorca0
ostirala 02/0221:00
San Mamés (Bilbo)
Finalerdia
Atlético de Madrid - Athletic Club
VS
Atlético de Madrid0
Athletic Club1
asteazkena 07/0221:30
Cívitas Metropolitano (Madrid)
Jardunaldia 24
UD Almería - Athletic Club
VS
UD Almería0
Athletic Club0
astelehena 12/0221:00
Power Horse Stadium (Almería)
Jardunaldia 25
Athletic Club - Girona FC
VS
Athletic Club3
Girona FC2
astelehena 19/0221:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 26
Real Betis - Athletic Club
VS
Real Betis3
Athletic Club1
igandea 25/0216:15
Benito Villamarín (Sevilla)
Finalerdia
Athletic Club - Atlético de Madrid
VS
Athletic Club3
Atlético de Madrid0
osteguna 29/0221:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 27
Athletic Club - FC Barcelona
VS
Athletic Club0
FC Barcelona0
igandea 03/0321:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 28
UD Las Palmas - Athletic Club
VS
UD Las Palmas0
Athletic Club2
igandea 10/0316:15
Estadio de Gran Canaria (Las Palmas de Gran Canaria)
Jardunaldia 29
Athletic Club - Deportivo Alavés
VS
Athletic Club2
Deportivo Alavés0
larunbata 16/0321:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 30
Real Madrid - Athletic Club
VS
Real Madrid
Athletic Club
igandea 31/0321:00
Santiago Bernabéu (Madrid)
Finala
Athletic Club - RCD Mallorca
VS
Athletic Club
RCD Mallorca
larunbata 06/0422:00
La Cartuja (Sevilla)
Jardunaldia 31
Athletic Club - Villarreal CF
VS
Athletic Club
Villarreal CF
igandea 14/0418:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 32
Athletic Club - Granada CF
VS
Athletic Club
Granada CF
ostirala 19/0421:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 33
Atlético de Madrid - Athletic Club
VS
Atlético de Madrid
Athletic Club
igandea 28/04
Cívitas Metropolitano (Madrid)
Jardunaldia 34
Getafe CF - Athletic Club
VS
Getafe CF
Athletic Club
igandea 05/05
Coliseum (Getafe)
Jardunaldia 35
Athletic Club - CA Osasuna
VS
Athletic Club
CA Osasuna
igandea 12/05
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 36
RC Celta - Athletic Club
VS
RC Celta
Athletic Club
asteazkena 15/05
Abanca-Balaídos (Vigo)
Jardunaldia 37
Athletic Club - Sevilla FC
VS
Athletic Club
Sevilla FC
igandea 19/05
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 38
Rayo Vallecano - Athletic Club
VS
Rayo Vallecano
Athletic Club
igandea 26/05
Estadio de Vallecas (Madrid)
Sailkapena
1º
Real Madrid
72 pts
2º
FC Barcelona
64 pts
3º
Girona FC
62 pts
4º
Athletic Club
56 pts
5º
Atlético de Madrid
55 pts
6º
Real Sociedad
46 pts
7º
Real Betis
42 pts
8º
Valencia CF
40 pts
9º
Villarreal CF
38 pts
10º
Getafe CF
38 pts
11º
UD Las Palmas
37 pts
12º
CA Osasuna
36 pts
13º
Deportivo Alavés
32 pts
14º
RCD Mallorca
30 pts
15º
Rayo Vallecano
29 pts
16º
Sevilla FC
28 pts
17º
RC Celta
27 pts
18º
Cádiz CF
22 pts
19º
Granada CF
14 pts
20º
UD Almería
13 pts
Sarrerak
Erosi zure sarrerak berme guztiekin Athletic Clubeko sarreren webgune ofizialaren bidez.
San Mameseko Tourra & Museoa
Esperientzia ahaztezina bizi ezazu, ezagutu itzazu Katedraleko txoko guztiak!
Club Athletic
Azken zozketak eta esperientziak
2023/24 Ekipazioak
Lortu orain gure lehoiek denboraldi honetan janzten dituzten Castore ekipazioak.
FILOSOFIA
GIZARTE PROIEKTUA
Historia
Estatistikak
Garaipenen zerrenda
Nabarmenak
San Mames Events
Ospatu zure ekitaldiak KatedraleanAC Football Center
Gure formakuntzarako egoitza ezagutuNon League Day
Oinarrizko futbolaren festaOne Club Award
Athleticen DNA duen sariaAthletic Club