Athletic Club: partida guztiak | 2013-14 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 2013-14

Athletic Club

Egutegia 2013-14

Lagunartekoa

larunbata 2013ko uztailaren 13a - 19:00

Itxas Gane (Bermeo)

Bermeo
1 - 6
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2013ko uztailaren 20a - 19:45

Kufstein Arena (Kufstein)

Eintracht Braunschweig
0 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 2013ko uztailaren 23a - 19:30

Sportplatz Bürgerau (Saalfelden)

TSG 1899 Hoffenheim
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2013ko uztailaren 27a - 17:30

Mage Solar Stadion (Freiburg)

Freiburg
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2013ko uztailaren 31a - 19:00

Las Llanas (Sestao)

Athletic Club
1 - 4
Real Zaragoza

Lagunartekoa

larunbata 2013ko abuztuaren 3a - 18:00

Pavillon Bleu (Donibane Lohizun)

Nice
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2013ko abuztuaren 7a - 20:30

Los Pajaritos (Soria)

CD Numancia
0 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2013ko abuztuaren 10a - 16:00

Cardiff City Stadium (Cardiff)

Cardiff City
2 - 1
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

larunbata 2013ko abuztuaren 17a - 21:00

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
1 - 2
Athletic Club

Liga

02. Jardunaldia

ostirala 2013ko abuztuaren 23a - 22:00

Anoeta (Donostia)

Athletic Club
2 - 0
CA Osasuna

Liga

03. Jardunaldia

igandea 2013ko irailaren 1a - 12:00

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
3 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2013ko irailaren 11a - 18:00

Urritxe (Zornotza)

Amorebieta
0 - 4
Athletic Club

Liga

04. Jardunaldia

astelehena 2013ko irailaren 16a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Celta

Liga

05. Jardunaldia

astelehena 2013ko irailaren 23a - 22:00

Cornellà-El Prat (Cornellà-El Prat)

RCD Espanyol
3 - 2
Athletic Club

Liga

06. Jardunaldia

osteguna 2013ko irailaren 26a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Real Betis

Liga

07. Jardunaldia

astelehena 2013ko irailaren 30a - 22:00

Nuevo Los Cármenes (Granada)

Granada CF
2 - 0
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2013ko urriaren 6a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Valencia CF

Lagunartekoa

asteazkena 2013ko urriaren 9a - 19:00

Artunduaga (Basauri)

Athletic Club
2 - 0
CD Mirandés

Lagunartekoa

asteazkena 2013ko urriaren 16a - 18:00

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo CF
1 - 2
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

astelehena 2013ko urriaren 21a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Vila-real

Liga

10. Jardunaldia

astelehena 2013ko urriaren 28a - 22:00

Coliseum Alfonso Pérez (Getafe)

Getafe CF
0 - 1
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

osteguna 2013ko urriaren 31a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Elche CF

Liga

12. Jardunaldia

igandea 2013ko azaroaren 3a - 17:00

Vicente Calderón (Madrid)

At.Madril
2 - 0
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

larunbata 2013ko azaroaren 9a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Levante UD

Lagunartekoa

asteazkena 2013ko azaroaren 20a - 18:00

Ellakuri (Laudio)

Laudio
1 - 0
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

astelehena 2013ko azaroaren 25a - 22:00

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
1 - 2
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea 2013ko abenduaren 1a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
FC Barcelona

Kopa

1/16

larunbata 2013ko abenduaren 7a - 20:00

Balaídos (Vigo)

Celta
1 - 0
Athletic Club

Liga

16. Jardunaldia

igandea 2013ko abenduaren 15a - 19:00

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
1 - 1
Athletic Club

Kopa

1/16

osteguna 2013ko abenduaren 19a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
Celta

Liga

17. Jardunaldia

igandea 2013ko abenduaren 22a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Rayo Vallecano

Liga

18. Jardunaldia

igandea 2014ko urtarrilaren 5a - 20:00

Anoeta (Donostia)

Real Sociedad
2 - 0
Athletic Club

Kopa

1/8

asteazkena 2014ko urtarrilaren 8a - 20:00

Benito Villamarín (Sevilla)

Real Betis
1 - 0
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

larunbata 2014ko urtarrilaren 11a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 1
UD Almería

Kopa

1/8

asteazkena 2014ko urtarrilaren 15a - 19:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Real Betis

Liga

20. Jardunaldia

astelehena 2014ko urtarrilaren 20a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 2
Real Valladolid

Kopa

1/4

osteguna 2014ko urtarrilaren 23a - 21:00

Vicente Calderón (Madrid)

At.Madril
1 - 0
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

igandea 2014ko urtarrilaren 26a - 17:00

El Sadar (Iruñea)

CA Osasuna
1 - 5
Athletic Club

Kopa

1/4

asteazkena 2014ko urtarrilaren 29a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
At.Madril

Liga

22. Jardunaldia

igandea 2014ko otsailaren 2a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Madril

Liga

23. Jardunaldia

astelehena 2014ko otsailaren 10a - 22:00

Balaídos (Vigo)

Celta
0 - 0
Athletic Club

Liga

24. Jardunaldia

igandea 2014ko otsailaren 16a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
RCD Espanyol

Liga

25. Jardunaldia

igandea 2014ko otsailaren 23a - 17:00

Benito Villamarín (Sevilla)

Real Betis
0 - 2
Athletic Club

Liga

26. Jardunaldia

ostirala 2014ko otsailaren 28a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
Granada CF

Liga

27. Jardunaldia

igandea 2014ko martxoaren 9a - 21:00

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
1 - 1
Athletic Club

Liga

28. Jardunaldia

astelehena 2014ko martxoaren 17a - 22:00

El Madrigal (Vila-real)

Vila-real
1 - 1
Athletic Club

Liga

29. Jardunaldia

larunbata 2014ko martxoaren 22a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Getafe CF

Liga

30. Jardunaldia

asteartea 2014ko martxoaren 25a - 22:00

Martínez Valero (Elche)

Elche CF
0 - 0
Athletic Club

Liga

31. Jardunaldia

larunbata 2014ko martxoaren 29a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
At.Madril

Liga

32. Jardunaldia

astelehena 2014ko apirilaren 7a - 22:00

Ciutat de València (Valencia)

Levante UD
1 - 2
Athletic Club

Liga

33. Jardunaldia

astelehena 2014ko apirilaren 14a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Málaga CF

Liga

34. Jardunaldia

igandea 2014ko apirilaren 20a - 21:00

Camp Nou (Barcelona)

FC Barcelona
2 - 1
Athletic Club

Liga

35. Jardunaldia

igandea 2014ko apirilaren 27a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Sevilla

Liga

36. Jardunaldia

ostirala 2014ko maiatzaren 2a - 21:15

Vallecas (Madrid)

Rayo Vallecano
0 - 3
Athletic Club

Liga

37. Jardunaldia

igandea 2014ko maiatzaren 11a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Sociedad

Liga

38. Jardunaldia

igandea 2014ko maiatzaren 18a - 18:00

Juegos Mediterráneos (Almería)

UD Almería
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2014ko maiatzaren 22a - 19:00

El Malecón (Muskiz)

Somorrostro
0 - 6
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2014ko maiatzaren 28a - 19:30

Itxas Gane (Bermeo)

Selección de Urdaibai
2 - 1
Athletic Club