Athletic Club

Egutegia 2017-18

Lagunartekoa

asteazkena, 2017ko uztailaren 12a - 19:00

Stade du Christ-Roi (Lens)

Basel
3 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata, 2017ko uztailaren 15a - 19:00

Stade du Christ-Roi (Lens)

FC Sion
0 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena, 2017ko uztailaren 17a - 20:00

Stade Municipal (Yverdon-les-Bains)

Athletic Club
0 - 0
Fenerbahce SK

Lagunartekoa

ostirala, 2017ko uztailaren 21a - 19:00

Jan Breydel Stadium (Brujas)

Club Brugge KV
0 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata, 2017ko uztailaren 22a - 19:00

Las Llanas (Sestao)

Athletic Club
1 - 2
Real Valladolid

UEFA Europa League

3. Jardunaldia

osteguna, 2017ko uztailaren 27a - 19:30

National Arena (Bucarest)

Dinamo Bucuresti
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata, 2017ko uztailaren 29a - 19:00

Sarriena (Leioa)

Athletic Club
3 - 0
CF Reus

UEFA Europa League

3. Jardunaldia

osteguna, 2017ko abuztuaren 3a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Dinamo Bucuresti

Lagunartekoa

larunbata, 2017ko abuztuaren 5a - 18:15

Aviva Stadium (Dublín)

Liverpool
3 - 1
Athletic Club

Euskal Herria Txapela - Gizonak

larunbata, 2017ko abuztuaren 12a - 19:30

Lasesarre (Barakaldo)

Athletic Club
2 - 2
Alaves

UEFA Europa League

Play-off

osteguna, 2017ko abuztuaren 17a - 20:30

Apostolos Nikolaidis (Atenas)

Panathinaikos
2 - 3
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

igandea, 2017ko abuztuaren 20a - 18:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Getafe

UEFA Europa League

Play-off

osteguna, 2017ko abuztuaren 24a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Panathinaikos

Liga

02. Jardunaldia

igandea, 2017ko abuztuaren 27a - 18:15

Ipurua (Eibar)

SD Eibar
0 - 1
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea, 2017ko irailaren 10a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Girona FC

UEFA Europa League

1. Jardunaldia

osteguna, 2017ko irailaren 14a - 21:05

Olympiastadion (Berlín)

Hertha
0 - 0
Athletic Club

Liga

04. Jardunaldia

igandea, 2017ko irailaren 17a - 18:30

Gran Canaria (Las Palmas)

UD Las Palmas
1 - 0
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

asteazkena, 2017ko irailaren 20a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
At.Madril

Liga

06. Jardunaldia

larunbata, 2017ko irailaren 23a - 18:30

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
3 - 3
Athletic Club

UEFA Europa League

2. Jardunaldia

osteguna, 2017ko irailaren 28a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Zorya Luhansk

Liga

07. Jardunaldia

igandea, 2017ko urriaren 1a - 18:30

Mestalla (Valencia)

Valentzia
3 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena, 2017ko urriaren 11a - 20:15

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo
2 - 2
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

larunbata, 2017ko urriaren 14a - 13:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Sevilla

UEFA Europa League

3. Jardunaldia

osteguna, 2017ko urriaren 19a - 19:00

Jämtkraft Arena (Ostersund)

Ostersunds
2 - 2
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea, 2017ko urriaren 22a - 18:30

Butarque (Leganés)

CD Leganes
1 - 0
Athletic Club

Kopa

1/16

asteazkena, 2017ko urriaren 25a - 19:00

Municipal (Sant Francesc)

SD Formentera
1 - 1
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

larunbata, 2017ko urriaren 28a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
Bartzelona

UEFA Europa League

4. Jardunaldia

osteguna, 2017ko azaroaren 2a - 21:05

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Ostersunds

Liga

11. Jardunaldia

igandea, 2017ko azaroaren 5a - 16:15

Balaídos (Vigo)

Celta
3 - 1
Athletic Club

Liga

12. Jardunaldia

igandea, 2017ko azaroaren 19a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Vila-real

UEFA Europa League

5. Jardunaldia

osteguna, 2017ko azaroaren 23a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Hertha

Liga

13. Jardunaldia

igandea, 2017ko azaroaren 26a - 12:00

Abanca-Riazor (A Coruña)

Deportivo
2 - 2
Athletic Club

Kopa

1/16

asteazkena, 2017ko azaroaren 29a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
SD Formentera

Liga

14. Jardunaldia

larunbata, 2017ko abenduaren 2a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Real Madril

UEFA Europa League

6. Jardunaldia

osteguna, 2017ko abenduaren 7a - 21:05

Arena Lviv (Lviv)

Zorya Luhansk
0 - 2
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea, 2017ko abenduaren 10a - 18:30

Ciutat de València (Valencia)

Levante UD
1 - 2
Athletic Club

Liga

16. Jardunaldia

larunbata, 2017ko abenduaren 16a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Real Sociedad

Liga

17. Jardunaldia

ostirala, 2017ko abenduaren 22a - 19:30

Benito Villamarín (Sevilla)

Betis
0 - 2
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea, 2018ko urtarrilaren 7a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Alaves

Liga

19. Jardunaldia

igandea, 2018ko urtarrilaren 14a - 18:30

RCDE Stadium (Cornellà de Llobregat)

Espanyol
1 - 1
Athletic Club

Liga

20. Jardunaldia

ostirala, 2018ko urtarrilaren 19a - 21:00

Coliseum Alfonso Pérez (Getafe)

Getafe
2 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena, 2018ko urtarrilaren 22a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
0 - 0
NK Rudes

Liga

21. Jardunaldia

ostirala, 2018ko urtarrilaren 26a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
SD Eibar

Liga

22. Jardunaldia

igandea, 2018ko otsailaren 4a - 18:30

Montilivi (Girona)

Girona FC
2 - 0
Athletic Club

Liga

23. Jardunaldia

ostirala, 2018ko otsailaren 9a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
UD Las Palmas

UEFA Europa League

1/16

osteguna, 2018ko otsailaren 15a - 19:00

Otkrytie Arena (Moscú)

Spartak Moskva
1 - 3
Athletic Club

Liga

24. Jardunaldia

igandea, 2018ko otsailaren 18a - 16:15

Wanda Metropolitano (Madrid)

At.Madril
2 - 0
Athletic Club

UEFA Europa League

1/16

osteguna, 2018ko otsailaren 22a - 21:05

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Spartak Moskva

Liga

25. Jardunaldia

igandea, 2018ko otsailaren 25a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Málaga CF

Liga

26. Jardunaldia

asteazkena, 2018ko otsailaren 28a - 19:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Valentzia

Liga

27. Jardunaldia

larunbata, 2018ko martxoaren 3a - 16:15

Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
2 - 0
Athletic Club

UEFA Europa League

1/8

osteguna, 2018ko martxoaren 8a - 21:05

Stade Vélodrome (Marsella)

Olympique Marseille
3 - 1
Athletic Club

Liga

28. Jardunaldia

igandea, 2018ko martxoaren 11a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
CD Leganes

UEFA Europa League

1/8

osteguna, 2018ko martxoaren 15a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Olympique Marseille

Liga

29. Jardunaldia

igandea, 2018ko martxoaren 18a - 16:15

Camp Nou (Barcelona)

Bartzelona
2 - 0
Athletic Club

Liga

30. Jardunaldia

larunbata, 2018ko martxoaren 31a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Celta

Liga

31. Jardunaldia

astelehena, 2018ko apirilaren 9a - 21:00

Estadio de la Cerámica (Vila-real)

Vila-real
1 - 3
Athletic Club

Liga

32. Jardunaldia

larunbata, 2018ko apirilaren 14a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
Deportivo

Liga

33. Jardunaldia

asteazkena, 2018ko apirilaren 18a - 21:30

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
1 - 1
Athletic Club

Liga

34. Jardunaldia

astelehena, 2018ko apirilaren 23a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
Levante UD

Liga

35. Jardunaldia

larunbata, 2018ko apirilaren 28a - 16:15

Anoeta (Donostia)

Real Sociedad
3 - 1
Athletic Club

Liga

36. Jardunaldia

larunbata, 2018ko maiatzaren 5a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Betis

Liga

37. Jardunaldia

larunbata, 2018ko maiatzaren 12a - 18:30

Mendizorrotza (Gasteiz)

Alaves
3 - 1
Athletic Club

Liga

38. Jardunaldia

igandea, 2018ko maiatzaren 20a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Espanyol

Lagunartekoa

asteazkena, 2018ko maiatzaren 23a - 19:00

Artunduaga (Basauri)

Santutxu
0 - 4
Athletic Club